comScore

Survivor'da kim elendi, elenen yarışmacı 2018'de belli oldu! Anıl, Yağmur, Ramazan işte o isim! (26 Mart 2018 Pazar TV8)

26 Mart 2018, Pazartesi 23:00

Survivor'da kim elendi? Survivor Ada konseyinde Acun Ilıcalı Gönüllüler takımında adaya veda eden yarışmacıyı açıkladı. Anıl, Yağmur ve Ramazan Gönüllüler'de eleme adayları olmuştu. Son dakika Survivor elenen yarışmacıya dair tüm bilgileri haberimizin devamından bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor'da kim elendi? Survivor Gönüllüler takımında Anıl Berk Baki, Yağmur ve Ramazan arasından kim Survivor'a veda etti? Survivor dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Survivor 26 Mart 2018 Pazar günü Ada konseyi son dakika elenen yarışmacının kim olduğu haberimizin devamında. 
 

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de 25 Mart 2018 Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde All Star takımı ile Gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Sumo oyununda All Star ile Gönüllüler arasında kıran kırana mücadeleler izlenirken, bazı maçlarda istenmeyen sakatlıklar da yaşandı. All Star takımı iyi başlayamadığı yarışmada 3-1 yenik duruma düştü. Ancak bu skorun ardından oyuna geri dönen All Star önce 3-3'lük beraberliği yakaladı ve devamında elde ettiği seri galibiyetlerin ardından rakibi karşısında kazanmasını başardı. 
 

Survivor'da elenen yarışmacı (26 Mart 2018 Pazartesi)


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de adaya veda eden isim belli oldu. Ada konseyinde isimleri çıkan yarışmacılar Anıl, Yağmur ve Ramazan olmuştu. Halk oylaması sonucunda en az oyu alan yarışmacı Ramazan Kalyoncu oldu. 


Survivor Anıl elendi mi, ada konseyi konuşması


Gönüllüler takımında son dönemde Anıl Berk Baki'nin oyun sonrasında agresif davrandığını ve bundan da arkadaşlarının rahatsız olduğunu söyleyen Hakan Hatipoğlu, ada konseyinde Anıl'ın ismini verdi. Bunun dışında hem Funda, hem de Nevin Anıl'ın şov yaptığını söylerken, Anıl ise ada konseyinde "Herkes benden rahatsızmış ama kimse bana gelip de bu konuyu konuşmadı. Konuştukları zaman ben zaten onları dinlerdim." dedi. 
Tümk Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.