comScore

Survivor'da kim elendi? Survivor Damla, Cumali ve Hakan elenen yarışmacı belli oldu! (Survivor ada konseyi)

17 Nisan 2018, Salı 00:29

Survivor'da kim elendi! Survivor Gönüllüler takımında Cumali, Hakan ve Damla arasından adaya veda eden yarışmacının kim olduğu belli oldu. Survivor son dakika ada konseyinde Acun Ilıcalı adaya veda eden ismi açıkladı. 

FutbolArena - Survivor'da gönüllüler takımında kim elendi? Survivor Hakan mı? Survivor Damla mı yoksa Survivor'da Cumali mi elendi?

Hafta sonu oynadıkları dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyinde yapılan oylamada Cumali ilk aday seçilmişti. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Hilmicem ise Cumali'nin karşısına ikinci aday olarak Hakan Hatipoğlu'nu çıkardı. İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımında bu kez üçüncü aday ise sürpriz bir şekilde Damla oldu. 
Survivor ada konseyi Damla

Eleme adaylığı hakkında konseyde söz alan Damla, "Tek bir amacımız var Survivor'da. Herkres bunu es geçiyor. Takımın kazanması ve ayağa kalkması gerekiyor. Şu an bunları konuşmak yerine, hepimiz değerliyiz. Herkesin bir ailesi var. Herkes ailesinden koparak geldi. 2.5 aydır buradayız. Herkes ailesini çok özlüyor ve mutlaka değerleri vardır. Biz takım olarak gözlemlediğim kadarıyla, burada olduğum süre zarfında konuştuğumuz tek şey doğru eksilme. Ancak bu zamana kadar Ramazan, Funda ve Nevin gibi güçlü isimler elendi. Arkadaşlarımın kararına saygım sonsuz. Bu takımı ayağa kaldırabilmek için taşın altına birimizin elini koyması gerekiyor. Herkes buraya ne için geldiğini hatırlasın istiyorum. Umarım hepimizin hakkında hayırlısı olur." ifadelerini kullandı.
 

Survivor'da son dakika ada konseyi elenen isim


Survivor'da son dakika ada konseyinde elenen isim belli oldu. Cumali, Hakan ve Damla'nın aday olduğu konseyde Acun Ilıcalı elenen yarışmacıyı açıkladı. Cumali gönüllüler takımında adaya veda eden yarışmacı oldu. 
 

Cumali Akgül kimdir?

 

1986 yılında Iğdır'da dünyaya gelen Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyazıt Öztürk'ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının yarışmacısı oldu.

Iğdır'ın Suveren Köyü'nden Cumali Akgül, Survivor yarışması için müracaatta bulundu. Müracaat ettikten sonra dikkat çekmek için bir hafta önce Iğdır'dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars'a, ulaştı. Kars'tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.