comScore

Survivor'da kim elendi bugün 2018 - Survivor'da Merve elendi mi? Survivor'da Hakan elendi mi? Survivor'da Sema elendi mi? (Survivor 13 Haziran kim gitti?)

14 Haziran 2018, Perşembe 00:00
Survivor'da kim elendi bugün 2018 - Survivor'da Merve elendi mi? Survivor'da Hakan elendi mi? Survivor'da Sema elendi mi? (Survivor 13 Haziran kim gitti?)

Survivor'da kim elendi? Son dakika Survivor'da elenen yarışmacı belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde, Salı günü oynanan dokunulmazlık oyununun ardından Hakan, Sema ve Merve Aydın aday olmuştu. Bu gelişmenin ardından Survivor'da kim elendi? sorusunun yanı sıra Survivor'da Merve elendi mi? Survivor'da Hakan elendi mi? Survivor'da Sema elendi mi? sorusuna yanıt arayanlar oldu. Survivor son dakika gelişmeleri haberimizde. 

FutbolArena - Survivor'da kim elendi? Survivor'da Merve Aydın mı elendi? Survivor'da Hakan mı elendi? Survivor'da Sema mı elendi? Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümde Hakan, Merve ve Sema arasında hangi yarışmacının elendiğini merak edenler internet ortamında Survivor'da kim elendi ve Survivor'da kim gitti? şeklinde arama yapmaya başladılar. Survivor son bölüm elenen yarışmacıyı öğrenmek isteyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölüme dair merak ettiklerinizi haberimizde derledik. 
 

Survivor 97. bölüm ada konseyi (Survivor 13 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde ada konseyinde eleme adayları Merve, Sema ve Hakan söz alarak açıklamalarda bulundu. 

Sema: "Survivor'ın en güze anını yaşıyoruz. Bu konuşmalar çok güzel. Ben çok konsey gördüm ve çok güzel konuşmalardı Acun bey. Hepimiz adına gurur duydum. Hepimize çok şeyler kattı Survivor. Hepimiz de gerçekten buraya bir şeyler vermişiz diyebiliyorum. Ben de bir şey verdiysem eğer çok mutlu oldum. Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Ben sinirlendiğim zaman kendimi tanıyamıyorum, bazen kendimi sevmiyorum ama sempatik tarafım göründüyse ne mutlu bana." 

Merve Aydın: "Çok değişik ve karmaşık duygular içindeyim. Konuşmalarınız için size teşekkür ediyorum Acun bey. İlk Survivor benim için bambaşkaydı. O zaman yeniydi ve hiçbir şey bilmiyordum. İkinci Survivor'da ise sanki hiç gitmemiş gibiydim. Üçüncü Survivor gerçekten çok zormuş. Ben burada yer almaktan hep mutlu oldum. Dışarıdan belkİ Survivor daha kolay görünüyor olabilir. Marcus arkadaşımız vardı ilk hafta. Deniz, kum, güneş, yemekler güzel görünüyor demişti. Belki sinirli ve agresif anlarımız oluyor, bu doğru. Ancak biz burada çok zor bir psikolojide yarışıyoruz ve sevdiklerimizden uzaklaşıyoruz. Hasret yaşıyoruz ve bundan dolayı agresif davranıyoruz. O yüzden şunu söylemek istiyorum -ki, biz normal hayatlarımızda çok eğlenceli insanlarız. Burada kazanma hırsının olduğu yerde agresifleşiyoruz."

Hakan: "Survivor çok güzel bir hayat dersi. Burada 100 günde aldığımız dersi, kendi hayatıımzda büyük bir tecrübe olarak kullanacağız. Bu programn ve fırsatın içinde olmak benim için çok güzel. Şu anda çok heyecanlıyız. Gerçekten artık bundan sonra zor potalar ve eşleşmeler bekliyor bizi. Artık kim giderse, kalanlar da üzülecektir. Hakkımızda hayırlısı olsun." 

Survivor 97. bölümünde Acun Ilıcalı elenen yarışmacıyı açıkladı. Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde eleme adayları Merve, Hakan ve Sema arasında halk oylaması sonucunda en az oyu alan yarışmacı... adaya veda etti. (Birazdan FutbolArena'da!)

ERKEKLER HAFTALIK PERFORMANS İÇİN TIKLAYIN>>>
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)