comScore

Survivor'da kim diskalifiye oldu? Serhat Akın mı, Eser West mi, İlhan Mansız mı? O isim... (17 Şubat 2017)

17 Şubat 2017, Cuma 12:05
Survivor'da kim diskalifiye oldu? Serhat Akın mı, Eser West mi, İlhan Mansız mı? O isim... (17 Şubat 2017)

Survivor 2017'de heyecan tüm hızıyla devam ederken, Acun Ilıcalı 17 Şubat Cuma günü yeni bölüm fragmanında acil durum konseyi yaparak bir yarışmacının Survivor'da artık olmayacağını söyledi. Survivor'da Serhat Akın mı, Eser West mi yoksa İlhan Mansız mı diskalifiye oldu? sorularının cevapları haberimizde. 

FutbolArena - Survivor'da şok! TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en fazla izlenen yarışma programlarından Survivor'da diskalifiye yaşandı. 17 Şubat TV8 Survivor yeni bölüm fragmanını izleyenler Acun Ilıcalı'nın "Acil Durum." konseyi yaptığını ve önemli, hatta Kıbrıs final adaylarından olan bir yarışmacının artık Survivor'da olmayacağını söyledi.


Survivor 17 Şubat Cuma yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı ne söyledi, kim diskalifiye oldu?


Acun Ilıcalı'nın bu açıklamasının ardından akıllara gelen isimlerin başında Serhat Akın ve Eser West geliyor. Bu iki isim dışında yine bazı iddialar İlhan Mansız'ı da gösteriyor. Peki Survivor'dan kim diskalifiye oldu? Eser West Survivor'dan diskalifiye mi oldu? Yoksa Serhat Akın Survivor'dan diskalifiye mi oldu? İlhan Mansız'nın Survivor'dan diskalifiye olup olmadığını merak eden kesim için sağlık durumu hakkında son bilgileri aktarıyoruz.
 

Serhat Akın Survivor'dan diskalifiye mi oldu?


Survivor 2017'de Ünlüler takımında yarışan eski Fenerbahçeli futbolcu Serhat Akın, geçtiğimiz hafta oyun sırasında yaşadığı ağır sakatlığın ardından hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan kontroller sonrası yeniden adaya dönen Serhat Akın yine arkadaşlarının yardımıyla yürüyebiliyordu. Serhat Akın son olarak İletişim oyununda Eser West ile yaşadığı kavganın ardından ayağının durumu kötü olunca bir anda yerde kaldı. Geçtiğimiz günlerde eski Survivor yarışmacısı İhsan, adadan ekipten aldığı bilgiyi aktararak Serhat Akın'ın 2 hafta içinde oyunlara döneceğini açıklamasına rağmen ciddi bir sakatlık yaşayan eski Fenerbahçeli futbolcunun adaya devam edememe ihtimali yüksek. 
 

Eser West Survivor'dan diskalifiye mi oldu?


Survivor 2017'nin önemli karakterlerinden biri olan ve gönüllüler takımında sergilediği başarılı performansla 2 hafta en iyiler arasına giren Eser West ise özellikle açlık konusunda yaşadığı sıkıntılar ve geçirdiği krizlerle izleyenleri korkutmuştu. Acun Ilıcalı daha önce Survivor Panorama programında yaptığı açıklamada, "Yarışmacılar arasında en fazla zorlanan isim Eser." ifadelerini kullanmıştı. Eser West ise takım arkadaşlarıyla yaptığı konuşmada sık sık, "Açken, ben ben değilim! Açlığa bu kadar alışkın değilim ve tahammülüm yok." şeklinde serzenişlerini dile getiriyordu. Bu nedenle Acun Ilıcalı'nın Survivor'a devam edemeyeceği dediği isim arasında iddia edilen bir diğer yarışmacı da Eser West. 
 

İlhan Mansız Survivor'dan diskalifiye mi oldu?


Survivor 2017'de Ünlüler takımında yarışan eski Beşiktaşlı futbolcu İlhan Mansız ise geçtiğimiz haftalarda mide ağrısının kalbine vurmasından dolayı hastaneye kaldırılmıştı ve yaklaşık 2 gün doktor kontrolü altındaydı. Ancak daha sonra durumu iyi olarak takıma katılan İlhan Mansız ise 17 Şubat Cuma günü yeni bölümde ödül oyununda takımıyla birlkte mücadele etti. Bu sebeple İlhan Mansız'ın herhangi bir sağlık sorunundan dolayı diskalifiye olma ihtimali ise düşük görünüyor. 


Survivor Serhat Akın sakatlığı ciddi mi, adaya veda mı ediyor?


Survivor 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümde ünlüler ile gönüllüler arasında dokunulmazlık mücadelesinin ikinci turunda Anıl ile yarıştığı müsabaka sırasında parkurun başında acılar içinde yerde kalan Serhat Akın, doktora "Adalem koptu." dedi. Sakatlığının ardından gözyaşlarını tutamayan Serhat Akın'ı takım arkadaşları ve Acun Ilıcalı teselli etti. 


Serhat Akın'ın Survivor'da yaşadığı sakatlığın ardından Acun Ilıcalı'dan konseyde açıklama geldi. Santa Domingo'da hastaneye götürülen Serhat Akın'ın yapılacak olan kontrollerin ardından durumu belli olacak. Daha önce Survivor'da birçok yarışmacı ağır sakatlık yaşamasına rağmen adada kalmıştı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon da Nagihan Karadere adale kopma sakatlığı yaşadıktan sonra yaklaşık 2-3 hafta sonra oyunlara geri dönmüştü. Bu gelişmelerin ardından Serhat Akın'ın sakatlığının ardından yeniden adaya dönme ihtimali yüksek görünüyor. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!