comScore

Survivor'da Kıbrıs'a kim gitti? Survivor'da Kıbrıs sembol finalini kim kazandı? Survivor'da Adem mi yoksa Nagihan mı Kıbrıs'a gitti?

20 Haziran 2018, Çarşamba 23:51
Survivor'da Kıbrıs'a kim gitti? Survivor'da Kıbrıs sembol finalini kim kazandı? Survivor'da Adem mi yoksa Nagihan mı Kıbrıs'a gitti?

Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümde Adem ile Nagihan arasında oynanan sembol oyunu finalinin ardınan Kuzey Kıbrıs'taki finale giden ilk yarışmacı belli oldu. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümde eleme adayları da ada konseyinde netleşti. Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölüme dair merak ettikleriniz haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde günün ilk ve en fazla merak edilen oyununda Adem ile Nagihan Kıbrıs sembol oyunu finalinde karşı karşıya geldi. Survivor son bölüm Kıbrıs sembol oyununu kim kazandı? diye merak eden Survivor severleri için ve aynı zamanda Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölüm özetini haberimizde derledik. 
 

Survivor 104. bölüm özeti (Survivor son bölüm dokunulmazlık ve Kıbrıs sembol finali oyunu 20 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde günün ilk mücadelesinde Adem ile Nagihan sembol finalinde karşı karşıya geldi. Sembol oyununda erkeklerin birincisi Adem ile sembol oyununda kadınların birincisi olan Nagihan arasındaki mücadelenin kazananı belli oldu. Son haftalarda sergilediği başarılı performansla dikkat çeken Adem, Nagihan karşısında galip gelerek Kuzey Kıbrıs'taki büyük finali garantileyen ilk yarışmacı oldu. Adem, oyunu kazanmasının ardından kendisini sevenleri bu süreçte rahatlattığı ve onlara SMS yükü bindirmediği için mutlu olduğunu söyledi. Nagihan ise Adem'i tebrik ederek, bundan sonra diğer yol olan dokunulmazlık oyunlarını kazanarak Kıbrıs'a gitmek istediğini söyledi. 

Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde dokunulmazlık oyunu ise oynanadı. Kadınlarda Nagihan ile Damla karşılaştı. Erkekler arasındaki dokunulmazlık oyunu ise nefesleri kesti. Survivor son bölüm Kadınlar dokunulmazlık oyununda Nagihan, Damla'yı mağlup ederek kolyenin sahibi oldu. Erkekler dokunulmazlık oyununda ise kolyenin sahibi oldu. 
 

Survivor ada konseyi (20 Haziran 2018 Çarşamba - Survivor'da kimler eleme adayı oldu?)


Survivor ada konseyinde ise bireysel dokunulmazlığın ardından eleme adayları belli oldu. Gönüllüler takımında Nagihan hariç diğer yarışmacılar Turabi'nin ismini verdi. Adem ve Turabi ise Hakan'ın adını verdi. Buna göre en fazla oyu alan Turabi, ilk eleme adayı oldu. İkinci ve üçüncü adayı Anıl ile Nagihan söyledi. Nagihan, Murat'ın adını verdi. Anıl ise eleme adayı olarak Hakan'ı söyledi. 

SON OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)