comScore

Survivor'da Eser West'in yerine kim geldi? Survivor Gönüllülerin yeni yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu mu?

18 Şubat 2017, Cumartesi 13:47
Survivor'da Eser West'in yerine kim geldi? Survivor Gönüllülerin yeni yarışmacısı Bulut Özdemiroğlu mu?

Survivor'ın 17 Şubat Cuma günü yayınlanan bölümünde Acun Ilıcalı'nın acil durum çağrısıyla topladığı konseyde Eser West'in yarışmadan çekildiğini açıklamasının ardından Gönüllüler takımına yeni bir yarışmacı geleceğini duyurdu. Survivor Gönüllülerin yeni yarışmacısı kim olacak?

FutbolArena - Survivor'ın son yayınlanan bölümünde heyecan yine doruktaydı. Ödül oyunu sonrası Acun Ilıcalı acil durum çağrısıyla ada konseyi düzenledi. Acun Ilıcalı'nın düzenlediği ada konseyinde Gönüllüler takımında yarışan Eser West'in yarışmadan çekilmek istediği açıklandı. Eser West Survivor'dan neden çekildi? Eser West'in yerine Survivor Gönüllüler takımına gelecek olan isim kim olacak?


Eser West, Survivor'dan neden çekildi? Eser West için uyuşturucu iddiası


Survivor Gönüllüler takımında yarışan Eser West, yarışmalarda gösterdiği başarılı performans ve sevinçleriyle ilgi Kıbrıs adaylarından biri olarak gösteriliyordu. Eser West özellikle Serhat Akın ile yaşadığı kavgalarla da gündeme geldi. Adada özellikle açlık konusunda büyük sıkıntı yaşayan ve açlık krizleri geçiren Eser West, bir kez de adada baygınlık geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Eser West'in kaybedilen son ödül oyununun ardından yetkililere başvurarak artık yarışmaya devam edemeyeceğini ve açlığa dayanamayacağını ilettiği bildirildi. Acun Ilıcalı, Eser West'in doktor kontrolünden de geçirildiğini ve son kararı yarışmacının verdiğini söyledi. Eser West bugün (18 Şubat Perşembe) yayınlanacak bölümde adada arkadaşlarıyla vedalaşacak ve yarışmadan ayrılacak.

Eser West'in geçirdiği açlık krizlerinin ardından uyuşturucu iddiası da gündeme geldi. Eser West'in bir oyun öncesi teknede aniden kriz geçirerek yumruklar atmasının ardından sosyal medyada "Eser West uyuşturucu bağımlısı" şeklinde iddiaların ortaya atılmasına neden oldu. Acun Ilıcalı konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmazken, "Eser'in fiziksel anlamda sıkıntısı yoktu. Sadece sinirsel olarak açlığa dayanamadığını söyledi. Bizim de burada kimseye ayrıcalık yapma gibi bir durumumuz olamaz. Bu nedenle yarışmadan ayrıldı. Bana göre Kıbrıs adayıydı" dedi.
 

Eser West'in yerine Survivor'a gelecek yeni yarışmacı Bulut Özdemiroğlu mu?


Survivor'da Eser West'in yarışmadan çekilmesinin ardından yerine yeni bir ismin geleceği açıklandı. Acun Ilıcalı'nın ada konseyinde bu durumu açıklamasının ardından Survivor'a gelecek yeni yarışmacının kim olacağıyla ilgili iddialar ortaya atıldı. Göz6 yarışmasında Erdi Ünver ile finale kalan Bulut Özdemiroğlu'nun Survivor'a katılacağı ortaya atıldı. Sosyal medyada çok fazla konuşulan konuyla ilgili Burak Özdemiroğlu'nun Survivor'a katılıp katılmayacağı bu akşam belli olacak.


 

Bulut Özdemiroğlu kimdir? Survivor Bulut Özdemiroğlu


Survivor'da Eser West'in yerine yarışmaya katılacağı iddia edilen Bulut Özdemir 28 yaşında. Blogger yazarlığı yapan Burak Özemiroğlu aynı zamanda kreatif içerik üreticiliğiyle uğraşıyor. Burak Özdemiroğlu ayrıca futbolcu olarak uzun yıllar çeşitli kulüplerde forma giymiş. Aynı zamanda 6 yıl basketbol ile de ilgilenmiş. Bulut Özdemiroğlu'nun babası eski futbolcu Hasan Özdemiroğlu'dur.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)