comScore

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kazanan takım? Survivor ada konseyinde çıkan isimler

06 Şubat 2017, Pazartesi 16:49
Survivor'da dokunulmazlık oyununu kazanan takım? Survivor ada konseyinde çıkan isimler

Survivor 2017 programının 5 Şubat Pazar günü yayınlanan bölümünde yapılan ada konseyinde potaya çıkan isimler belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından hangi isimler elenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı? Survivor'da dokunulmazlık konseyinde yaşananlar haberimizde.

FutbolArena - Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2017'de 5 Şubat Pazar günü yayınlanan bölümde yine heyecan dolu anlar yaşandı. Survivor dokunulmazlık oyununda kim kazandı, hangi yarışmacıların ismi elenmek üzere potaya çıkarıldı, 5 Şubat Pazar Survivor özeti gibi merak edilen konulara haberimizde yer veriyoruz.
 

Survivor 5 Şubat Pazar bölümü özeti - Survivor 5 Şubat dokunulmazlık ödülünü kazanan takım


Survivor 2017'de Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya yarış devam ediyor. 4 Şubat Cumartesi günü yayınlanan bölüme dokunulmazlık ödülünü Ünlüler takımı kazanmış ve Gönüllüler elenmek üzere ada konseyinde 2 yarışmacıyı aday göstermişti. Gönüllüler arasında yapılan oylama sonucu Denisa ilk aday oldu. Bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Volkan Çetinkaya, takımdaki konuşmaları ve arkasındaki halk desteğiyle ön plana çıkan Erdi Ünver'i ikinci elenme adayı olarak çıkarmıştı.

Survivor'da 5 Şubat Pazar günü oynanan ikinci dokunulmazlık ödülünü ise bu kez Gönüllüler takımı kazanmayı başardı. Survivor 5 Şubat Pazar ada konseyinde Ünlüler takımının yaptığı oylamada adı en fazla çıkan isim boksör Sabriye Şengül oldu. Sabriye Şengül kimdir? Bireysel dokunulmazlık ödülünü ise Çılgın Sedat kazanmayı başardı. Çılgın Sedat'ın ada konseyinde elenme adayı olarak gösterdiği isim Adem Kılıçcı oldu. Adem Kılıçcı kimdir?

 

Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor elenme adayları 


Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunları sona erdi. Ünlüler ve Gönüllüler birer dokunulmazlık oyunu kazanarak takımlarından 2'şer yarışmacıyı aday olarak çıkardı. Gönüllüler takımında Erdi Ünver ve Denisa, Ünlüler takımında ise Sabriye Şengül ve Adem Kılıçcı potaya girdi. Bu 4 yarışmacı arasında en az SMS oyu alan yarışmacı 7 Şubat Salı günü yapılacak ada konseyinde açıklanacak ve adaya veda edecek.
 

Survivor 2017 puan durumu - Survivor'da en başarılı yarışmacı kim?


Acunn.com'da yayınlanan puan durumunda yarışmacıların oynadıkları oyunlarda sergiledikleri performans izleyicilerin takibine sunuldu. Son puan durumuna göre Survivor'ın en başarılı yarışmacısı Ünlüler takımında yarışan milli atlet Sema Apak. Sema Apak'ı Gönüllüler takımından Gökhan ile Ünlüler takımından Serhat Akın ve Pınar Saka takip ediyor.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)