comScore

Survivor'da Atakan mı elendi? Survivor'da kim elendi? (Survivor son bölüm Yusuf, Atakan Emre'den kim elendi?) Survivor 14 Mayıs son bölüm İZLE)

15 Mayıs 2019, Çarşamba 00:40
Survivor'da Atakan mı elendi? Survivor'da kim elendi? (Survivor son bölüm Yusuf, Atakan Emre'den kim elendi?) Survivor 14 Mayıs son bölüm İZLE)

Survivor'da kim gitti? Survivor son bölüm elenen yarışmacı kim? Survivor son bölüm olan Survivor'ın 14 Mayıs 2019 Salı günü yayınlanan yeni bölümünde adaya Yusuf mu, Emre mi yoksa Atakan mı veda etti? Bu soruların cevapları belli oldu. Survivor'da son dakika. 

FutbolArena - Survivor'da kim elendi? Survivor son bölüm elenen yarışmacı kim? Survivor'da Atakan mı, Yusuf mu yoksa Emre mi elendi? Survivor son bölüm olan Survivor 62. bölümünde herkesin merak ettiği soru cevabını belli oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 62. bölüm yayınlanırken, Survivor son bölüm olan Survivor 62. bölümünü kaçıranlar için Survivor son bölüm olan Survivor 62. bölüm özetiyle birlite ada konseyinden tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Survivor 62. bölüm özeti 14 Mayıs 2019 Salı


Survivor Türkiye - Yunanistan'da finale doğru heyecan giderek yükseliyor. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden Siyah takımda eleme adayları Atakan, Yusuf ve Emre oldu. Ada konseyinde eleme adaylarına söz verilirken çarpıcı ifadeler de kullanıldı. Yusuf ada röportajında bu kosneyde Atakan'ın ayrılmasının takım için daha iyi olacağını söylerken, diğer taraftan bunu söylemenin de kendisine acı verdiğini belirtti. Öte yandan Atakan ise, "Hayallerim ve ailemi gururlandırmak için buraya geldim. Devam etmek istiyorum." dedi. Sude'nin ada konseyinde, "Atakan'ın elenmesi takım için daha yararlı olacaktır." sözlerine ise Atakan gülerek yanıt verdi. 


Survivor 62. bölüm 14 Mayıs 2019 Salı adaya veda eden yarışmacı


Survivor'da bu hafta adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden siyah takımda adaya veda eden yarışmacıyı konseyde Acun Ilıcalı oldu. Yusuf, Emre ve Atakan arasında halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı Atakan Işıktutan oldu ve Atakan böylelikle Survivor'a veda etti. 
KONSEYDE YAPILAN AÇIKLAMALAR

Atakan: "Stres yönetimini bir türlü yapamadım. Hayal kırıklığına uğrattığım için beni sevenlerimden özür diliyorum. Burada olmadı ama ailemi ve annemi başka yerlerde gururlandırmak için her şeyi yapacağım""

Acun Ilıcalı: "İyi niyetini ilk günden beri hep hissettirdin. Her cümlen ve her konuşmanda, sinirlerini kontrol ettiğin her dönemde iyi niyetini geçirdin bize. Survivor dışındaki hayatlar da çok önemli. Burası bir yarışma. Seni dışarıda iyi niyetinle hayatta avantajlı olacağını birçok başarıyı da kazanacağına inancım var. İnşallah bunu da görürüm. Değerli bir yarışmacıydın." 

SON OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Atakan Işıktutan kimdir? (Survivor Atakan kimdir?)


Atakan Işıktutan 1994 doğumludur ve aslen Rizelidir. Atakan Işıktutan'ın Rize'nin neresinden olduğu en çok merak edilen konulardan biri oldu. 15 Aralık 1994'te İstanbul Şişli'de doğan Atakan Işıktutan'ın memleketi Rize. 2016'da İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Atakan, 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünde yüksek lisansa başladı ve hala devam ediyor. Sporla 4 yaşında yüzmeyle tanıştı ve o günlerden sonra hayatıdan hiç çıkarmadı. İlkokul, ortaokul ve lise yılları basketbolla geçti, İstanbul içerisinde güzel başarılar elde etti. 2013'te basketbolu bıraktı ve fonksiyonel fitness adı altında CrossFit'le tanıştı. Son yıllarda CrossFit yarışmalarına katılıp başarılar sergiledi. 2018'de yapılan son şampiyonada kendi kategorisinde 1., yine aynı sene yapılan salon Türkiye Kürek Şampiyonası'nda 2. oldu. Ayrıca diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı. Atakan Işıktutan, Bora ve Kaan ile beraber oylamaya kaldı.

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)