comScore

Survivor'da Adem ve Turabi'nin kavga sonrası ilk görüntüsü ve sözleri! Survivor yeni bölüm fragmanı (İZLE)

21 Mart 2018, Çarşamba 00:10

Survivor'da Adem ile Turabi arasında yaşanan kavganın ardından yeni bölümün fragmanı yayınlandı. Görüntülerde Turabi ile Adem arasında sert atışmaların başladığı görüldü.

FutbolArena - Survivor 2018'in en güçlü yarışmacılarından Adem ile Turabi, dün gece yayınlanan bölümde ettikleri kavga nedeniyle şok etkisi yarattılar. Acun Ilıcalı olayın gergin bir tartışma olduğunu belirtirken, yaşanan gelişmelerden sonra yeni bölümün ilk fragmanı yayınladı. Survivor'da büyük merak konusu olan Adem Turabi kavgasındaki son dakika gelişmeleri ve Survivor yeni bölüm fragmanı haberimizde.
 

Adem ve Turabi neden kavga etti?


Survivor'ın yeni bölümünden ilk görüntülerde Adem ile Turabi'nin birbirlerine yönelik sert açıklamalar yaptığı görüldü. Adem ilk sözlerinde "Ben bunları unutamam ve ertesi gün oyun kazandığımızda gel hemen çak yapalım diyemem." dedi. Turabi ise, "Adem bundan sonra benim için klavyedeki boşluk tuşu gibidir. Çok yer kaplıyor ama boş işler..." ifadelerini kullandı.

SURVİVOR'DA NAGİHAN - SAHRA KAVGASI
Öte yandan Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde yakın temaslı bir oyun oynanırken, Sahra ve Nagihan arasında kavga çıkıyor. Nagihan, Sahra'nın üzerine yürürken, "Bana top atma" serzenişleriyle saldırıya geçmesi dikkatlerden kaçmıyor.

İHSAN TARKAN'DAN AÇIKLAMA

Survivor'un prodüksiyon ekibinde yer alan İhsan Tarkan, gündüz ekranlara gelen Survivor Panorama programında Adem Turabi kavgası hakkında bilgiler verdi. İhsan açıklamalarında "Ben de tam öğrenemedim ama konseye gelmeden hemen önce bu olay olmuş. Ve eminim ki eften püften bir sebepten çıkmıştır. Ben 1 ay önce Turabi ile Adem'in yıldızının barışmadığını söylemişti. Bu olayın görüntüleri büyük ihtimalle yok. Çünkü orası BBG evi değil. Her saniyenizi çekemeyiz." dedi.


Adem Turabi kavgasında yumruk mu var? (Survivor 2018)


Survivor 2018'de Türkiye - Yunanistan arasında oynanan maçın ardından Adem ile Turabi arasında büyük bir kavga yaşandı. İki yarışmacı da ada konseyinde söz alırken görenler kelimenin tam anlamıyla şoke oldu. Adem ve Turabi son derece üzgün görünürken, iki yarışmacı da önce Acun Ilıcalı'dan sonra da kadın yarışmacılardan özür diledi. 

TURABİ NE SÖYLEDİ?

Kız kardeşlerimzden özür diliyorum. Benim için oldu bitti abi. Bir daha da olmaz. 

ADEM NE SÖYLEDİ?

Böyle güzel bir galibiyetin ardından kimse istemez. Ancak bazen uğursuzluk insanın istemediği anda gelip çatar ve canını sıkar. Burada suçlu, suçsuz aramıyorum. Bir trafik kazası. Belki de olumsuz bir şey. Bundan sonra birbirimize karşı konuşurken ve davranırken biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor. İnşallah bundan sonra yenilenip, buradaki kadın yarışmacılarımıza bir daha böyle an yaşatmak istemiyoruz. Çünkü onlar da korktu. Hepsinden teker teker özür diliyorum.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.