comScore
1 / 9

Survivor'da acı dolu anlar! Herkes gözyaşlarına boğuldu

FutbolArenaTV8’de yayınlanan ve Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018’de Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının yarışmacıları sembol oyununda karşı karşıya geldi. 

2 / 9
Survivor’ın başarılı ve aynı zamanda tecrübeli yarışmacılarından Berna Candelbek, sembol oyununda yaşadığı sakatlığın ardından acılar içinde suyun içinde kaldı. Doktor Metin Kuş’un müdahalesi sonrasında müşade altına alınan Berna’nın dizinden sorun yaşadığı öğrenildi.
3 / 9
Alp Kırşan ilk bulgulara göre Berna’nın ciddi bir sorunu olmadığını söylemesine rağmen bu sezon Merve Aydın’ın da diz sakatlığı yaşamasından dolayı Berna’nın önümüzdeki bazı oyunlarda oynamasının zor olduğu iddia ediliyor.
4 / 9
Berna sakatlığına rağmen ise Survivor’a devavm edecek.
5 / 9
Berna Candelbek (Survivor Berna) kimdir?

Profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olan Survivor Berna Canbeldek, 1989 yılında Bursa’da doğmuştur. 12 yaşından itibaren dans eğitimi almıştır. Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin’de yaşamaktadır.
6 / 9
Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur.
7 / 9
8 / 9
9 / 9