comScore

Survivor'a yeni katılan yarışmacılar kim? All Star'a katılan yeni yarışmacıları görenler şoke oldu

13 Mart 2018, Salı 12:08

Survivor'a yeni katılan yarışmacılar kim? All Star takımına yeni yarışmacılar mı katıldı? Survivor 2018'de yeni bölüm ada konseyinde Acun Ilıcalı, All Star takımıa yeni yarışmacıların katılacağını söyledi ve o isimler resmen açıklandı. 

FutbolArena - Survivor'da All Star takımına katılan yeni yarışmacılar kimler? TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de All Star takımına iki yeni yarışmacı daha dahil oldu. Geçtiğimiz sezon gönüllüler takımında mücadele eden Elif Şadoğlu ile 2015 yılında yine gönüllüler takımında yarışan Yiğit Dikmen bu sezon All Star takımına sonradan dahil olan yarışmacılar oldu. 


Survivor'a yeni katılan yarışmacıları yakından tanıyalım


Survivor'da geçtiğimiz sezon Gönüllüler takımında mücadele eden ve başarılı bir sezon geçiren Elif Şadoğlu, bu yıl Ünlüler takımında mücadele edecek. Geçtiğimiz sezon finale kalamamasına rağmen Mayıs ayına kadar adada kalmayı başaran Elif Şadoğlu yenilenen imajı ve saç renkleriyle dikkat çekti. Elif Şadoğlu'nun ilk sözleri şu şekilde:

ELİF ŞADOĞLU: "TEKRAR BURADA OLMAK KEYİF VERİCİ"
Benim uzun bir sürecim olmadı. Geçen sene de buradaydım. Tekrar burada olmak çok keyif verici. Tanımadıklarımı da tanıdım gelmeden önce. İki takıma da başarılar diliyorum. Gerçekten güzel bir sezon geçiyor. Umarım böyle devam eder.

All Star takımına katılan bir diğer yarışmacı ise Yiğit Dikmen. Hatıranacağı üzere Merve Aydın, Sahra ve Turabi'nin yer aldığı 2014 senesinde gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Dikmen, yaklaşık 4 yıl aradan sonra yeniden Survivor'da. Yiğit Dikmen yeniden burada olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. 

YİĞİT DİKMEN: "BİR AN ÖNCE OYUNA GİRMEK İSTİYORUM"

Heyecanlıyım tabi. Bir an önce oyuna girmek istiyorum. Çok iyi bir takıma geldim. Karşı tarafta da gerçekten çok güçlü rakipler var. Elimden geleni yapacağım. Dediğim gibi bir an önce oyuna girmek için sabırsızlanıyorum. 


Elif Şadoğlu kimdir?


1992 yılında dünyaya gelen Elif Şadoğlu, Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Katıldığı 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olan Elif Şadoğlu, geçtiğimiz yıl düzenlenen Survivor 2017'de yer almış ve yapılan halk oylamasının ardından adaya veda etmişti.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken ve kaslı vücuduyla verdiği pozlarla sportmen kişiliği ön plana çıkan Elif Şadoğlu, katıldığı Survivor 2017'nin tanıtımında, "Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın, ya da en iyi yapana bırakacaksın" sözleriyle ne kadar iddialı bir yarışmacı olduğunu vurgulamıştır.

Elif Şadoğlu son olarak, Acun Ilıcalı'nın kararı ile birlikte Survivor 2018'e dahil oldu. Başarılı yarışmacı Elif Şadoğlu, Survivor 2018'de All Star takımında yarışacak.

 

Yiğit Dikmen kimdir?


Yiğit Dikmen, 1987 yılında İstanbul‘da doğmuştur.

Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen, 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Türkiye'nin ilk Crossfit'cilerinden olup yakın zamanda antrenörlük yapmaya başlayacaktır.


Haliç Üniversitesinde konservatuar öğrencisi olan kardeşi Yağızkan Dikmen, “Güzel Günler Göreceğiz” sinema filminde ve “Ağır Roman Yeni Dünya”ile “Cinayet” dizisinde oynamıştır.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Yiğit Dikmen de “gönüllüler” takımında yarışmıştı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.