comScore

Survivor Yiğit İzik'ten canlı yayında itiraf - Survivor 2017 Haberleri

22 Şubat 2017, Çarşamba 13:58
Survivor Yiğit İzik'ten canlı yayında itiraf - Survivor 2017 Haberleri

Survivor yarışmasından son olarak elenen yarışmacılardan biri olan Yiğit İzik, Survivor Panorama programında veda görüntüleriyle ilgili itiraflarda bulundu. Yiğit İzik, bir daha olsa aynı şekilde bazı arkadaşlarına veda etmeyerek ayrılacağını söyledi. Survivor haberleri burada.

FutbolArena - Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı olan Survivor'ın 2017 programında Gönüllüler takımında yarışan Yiğit İzik, Survivor Panorama programında açıklamalarda bulundu. Yiğit İzik, elendiği sırada ada konseyinden ayrılırken bazı arkadaşlarıyla vedalaşmamasıyla ilgili gelen bir soru üzerine itiraflarda bulundu. Survivor Yiğit İzik, "Yine olsa yine aynı şekilde veda ederdim" dedi.
 

Survivor Yiğit İzik'ten Erdi Ünver ve Volkan Çetinkaya hakkında açıklama


TV8 ekranlarında her gün yayınlanan Survivor Panorama programına konuk olan Yiğit İzik, adaya veda ettiği sırada bazı takım arkadaşlarıyla vedalaşmamasıyla ilgili "Yine olsa yapar mısın?" şeklindeki soruya yanıt verdi.

"Bir daha ynı şek olsaydı yine aynı tavırda olurdum. Benim arkamdan iş çeviren insanlara veda etseydim kendime yanlış yapardım. Kişiliğe ters bir şey bu. Kendi adıma doğru karar verdim. Mesela Volkan beni performanstan ötürü yazdığını söyledi. Benim performansım Erdi ve Sadin'den kötü müydü? Bu bir bahaneydi. Potaya birilerini koymak için bahane ürettiler. Biz kulis yapmadık, kuytu köşelerde iş çevirmedik. Adada kulis yapanlar ve yapmayanlar var. Kulis yapmadığım için de pişman değilim. Öyle bir insan değilim çünkü."
 

Survivor Yiğit İzik kimdir? Yiğit İzik Survivor performansı ve puan durumu


Yiğit İzik, 21 Nisan 1986 tarihinde İzmir Karşıyaka'da doğdu. Okul hayatına Karşıyaka'da başladı ve devam etti. Orta ve lise yıllarında basketbol oynadı.
2009 yılında modellik yarışmasında birincilik elde ederek mankenlik ve modellik hayatına başladı. 2010 Best Model yarışması ile kariyerini sürdürdü. Oyunculuk hayatına başladı, şanssızlıklar yüzünden yarıda kaldı.

2 yıldır mutlu bir evliliği var. Yiğit İzik, haftada 4 gün fitness yapıyor. Boğa burcu olan Yiğit İzik, sabırlı ve sınırlı biri. Yiğit İzik Survivor'a katılma amacını: 'Hayatımın en güçlü, en farklı deneyimini yaşamak istiyorum' sözleriyle anlatıyor.

Yiğit İzik, Survivor'da oynadığı 28 yarışın 11'ini kazanırken, 17 tanesini kaybetti. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)