comScore

Survivor yeni bölüm tanıtımı izlenir mi? Survivor yeni bölüm ne zaman? (Survivor 85. bölüm fragmanı TV8)

30 Mayıs 2018, Çarşamba 00:17
Survivor yeni bölüm tanıtımı izlenir mi? Survivor yeni bölüm ne zaman? (Survivor 85. bölüm fragmanı TV8)

Survivor son bölümü olan Survivor 84. bölümünün yayınlanmasının ardından Survivor tutkunları Survivor yeni bölüm olan Survivor 85. bölüm fragmanını aramaya başladı. Survivor yeni bölüm tanıtımı yayınladı mı? Survivor yeni bölümü ne zaman? Tüm bu soruların cevapları haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 84. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümü izlemeyenler için Survivor son bölüm olan Survivor 84. bölüm özetini haberimizde derledik. Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 84. bölümü izleyenler, TV8'de Survivor yeni bölüm tanıtımını göremedi. Survivor yeni bölüm tanıtımı çıktı mı? Survivor yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Survivor yeni bölüm olan Survivor 85. bölüm tanıtımıyla ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. Peki Survivor son bölümünde neler yaşndı? Survivor 29 Mayıs 2018 Salı günü yayınlanan son bölümünde ünlüler ve gönüllüler sembol ödülünde karşı karşıya geldiler. 
 

Survivor 84. bölüm özeti (Survivor 29 Mayıs 2018 Salı)


Survivor 29 Mayıs 2018 Salı günü yayınlanan yeni bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımı yarışmacıları sembol oyununda karşı karşıya geldi. Erkekler finalinde Turabi ile Hilmicem sona kaldı. Finalde karşı karşıya karşıya gelen Turabi ile Hilmicem arasındaki ilk oyunu Hilmicem kazandı. İkinci oyunu ise Turabi kazanınca sembolün kazananını 3. oyun belirledi. Erkekler sembol oyunu finalinde Turabi ile Hilmicem arasındaki son oyunu kazanan ise Hilmicem oldu. Erkekler sembol oyunu finalinin ardından kadınlar sembol finali oyunu oynandı. Burada ise Damla finale yükselerek sembolü kazanmayı başardı. Damla sembol oyununu kazandıktan sonra ada röportajında yaptığı açıklamada, "Daha önceki 2 sembol oyununu kıl payı kaçırmıştım. O yüzden bu oyuna kendimi daha odaklamıştım. Çünkü Kıbrıs sembol oyunlarının değerini biliyorum. Hedefim Kıbrıs ve şampiyonluk. Bunun için de elimden geleni yapıyorum." dedi.


Survivor 85. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm tanıtımı)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 85. bölüm fragmanı TV8'de yayınlanmadı. Bu sebepten ötürü Survivor tutkunları, Survivor yeni bölüm tanıtımı olan Survivor 85. bölüm tanıtımının yayınlanıp yayınlanmadığını merak etti. Survivor 85. bölümü 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü yayınlanmacak. Yeni bölüm fragmanı da buna göre 30 Mayıs 2018 Çarşamba akşamı yayınlanacak. Survivor son bölümde yine Adem ile Turabi birbirlerine uzak durdular. Anlat Bakalım oyununda yarışmacılar arasında kaynaşma olmasına rağmen Adem ile Turabi arasındaki buzların erimediği net bir şekilde gözlemlendi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"