comScore

Survivor yeni bölüm tanıtımı İZLE (7 Haziran 2018 Perşembe) - Survivor 91. bölüm yeni fragman İZLE

07 Haziran 2018, Perşembe 00:23
Survivor yeni bölüm tanıtımı İZLE (7 Haziran 2018 Perşembe) - Survivor 91. bölüm yeni fragman İZLE

Survivor 6 Haziran 2018 Çarşamba günü TV8'de yayınlanamyınca Survivor izleyicileri Survivor yeni bölüm ne zaman ve Survivor yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor yeni bölüm tanıtımına dair merak ettikleriniz haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor yeni bölüm tanıtımının yayınlanıp yayınlanmadığını merak eden Survivor izleyicileri Survivor yeni tanıtım fragmanı izle şeklinde internet ortamında arama yapmaya başladılar. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor yeni bölümü ne zaman? Survivor 91. bölüm olan Survivor yeni bölüm tanıtımına dair merak ettikleriniz haberimizde. Ancak öncesinde Survivor son bölüm olan Survivor 90. bölümde neler yaşandığına bir göz atalım. 
 

Survivor 90. bölüm özeti


Survivor'da gergin ve heyecanlı geçen oyunların ardından yeni haftanın ilk bölümü yayınlandı. Survivor son bölümü olan Survivor 90. bölümünde ünlüler ile gönüllüler bu kez Anlat Bakalım oyununda eğlenceli anlar yaşadılar. Survivor son bölüm olan Survivor 90. bölümünde ünlüler ile gönüllüler bu kez herhangi bir parkurda yaşandı. Anlat Bakalım oyunu 10'a kadar sürdü ve yarışmacılar eğlenceli anlar yaşandı. Çekişmeli geçen Anlat Bakalım oyununda 10'a ulaşan takım gönüllüler oldu ve ödülün tadını çıkardı. 

Özellikle Merve Aydın ile Turabi'nin oyununda iki takım yarışmacıları da eğlenceli dakikalar yaşadı. Merve Aydın'ın Turabi'ye kelimeyi anlatmak için ağzını oynatmasının ardından iki takım yarışmacıları da gülme krizi yaşadı. 
 

Survivor'da en son kim elendi?


Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarında ünlüler ve gönüllüler 1'er galibiyet aldı. İlk oyunu kaybeden ünlüler takımında Turabi ile Ümit Karan aday çıktı. Gönüllüler takımında ise oylama sonucunda ilk aday Hakan oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Nagihan ise Damla'nın adını vermişti. 4 aday arasında son yapılan büyük SMS'te en az oyu alan Ümit Karan bu hafta adaya veda eden yarışmacı oldu. 


Survivor yeni bölüm ne zaman? 


Peki Survivor yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Survivor yeni bölüm tanıtımı olan Survivor 91. bölüm fragmanını arayanlar internet ortamında Survivor yeni bölüm tanıtımını aramaya başladı. 6 Haziran 2018 Çarşamba günü TV8'de Survivor'ın yeni bölümü yayınlanamdı. Survivor'ın yeni bölümü 7 Haziran 2018 Perşembe günü yayınlanacak. Survivor yeni bölüm tanıtımı 6 Haziran 2018 Çarşamba günü gece saatlerinde yayınlandı. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)