comScore

Survivor yeni bölüm ne zaman? Survivor yeni bölüm (28 Haziran 2018 Perşembe) neden yayınlanmadı? Survivor son bölüm neden yayınlanmadı?

28 Haziran 2018, Perşembe 23:23
Survivor yeni bölüm ne zaman? Survivor yeni bölüm (28 Haziran 2018 Perşembe) neden yayınlanmadı? Survivor son bölüm neden yayınlanmadı?

Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümde Alper Baycın'ın hayatını kaybetmesinden dolayı Acun Ilıcalı Kuzey Kıbrıs'taki canlı yayını yarıda kesmişti. Survivor yeni bölümü ise 28 Haziran 2018 Perşembe günü yayınlanmayınca Survivor severler, Survivor son bölüm niye yayınlanmadı diye merak etmeye başladı. Peki Survivor yeni bölüm ne zaman? Survivor 2018 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölümü neden yayınlanmadı? Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölümünde Kuzey Kıbrıs'taki finalde Acun Ilıcalı, Acunmedya çalışanı Alper Baycın'ın ölümü nedeniyle yarıda kesilmişti. Yayının ardından Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 112. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Öte yandan 28 Haziran 2018 Perşembe gün de Survivor yeni bölüm yayınlanmayınca Survivor severler, Survivor yeni bölümün ne zaman olduğunu araştırmaya başladı. 


Survivor 28 Haziran yeni bölüm neden yayınlanamdı?


Survivor'da Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale sayılı günler kala, Survivor son bölüm olan Survivor 111. bölüm olan Alper Baycın'ın hain saldırı sonrası hayatını kaybetmesi nedeniyle Acun Ilıcalı tarafından canlı yayın yarıda kesildi. Acun Ilıcalı, Alper Baycın'ın ölümü nedeniyle 28 Haziran 2018 Perşembe günü Survivor yeni bölümünün yayınlanmayacağını açıkladı. Acun Ilıcalı canlı yayında Alper Baycın'ın ölümüne dair şu açıkamaları yapmıştı:

ACUN ILICALI CANLI YAYINDA ŞUNLARI SÖYLEDİ:

Çok değerli bir iş arkadaşımızı, kardeşimizi dün akşam haince bir saldırı sonrasında kaybettik. Ekip olarak çok üzgünüz. Gencecik bir rkadaşımız. Projelerimizde yer alan, TV'de geleceği olan bir kardeşimizdi. Çok üzücü bir şekilde saldırıya uğradı ve tüm müdahalelere rağmen Dominik'te hayatını kaybetti. Çok konuşabileceğimiz bir şey yok. Sadece şunu söyleyebilirim: Kadere çok inanan biriyim. Hepimizin ömrünün belirli bir gün sona ereceğini düşünen biriyim. Ancak gencecik bir kardeşimizi ani bir şekilde kaybettiğimiz zaman büyük bir yıkım oluyor. Ekip olarak çok konuşacak durumda değiliz. Kendisi çok değerli ve ekibimize de hizmetler veren bir kardeşimizdi. Buradan bütün ailesine başsağlığı diliyorum. Bizim bütün ekibimizin, Türk Televizyonculuğunun başı sağolsun. 


Survivor yeni bölüm ne zaman? (Survivor 2018 yeni bölüm tarihi)


Peki Survivor yeni bölüm ne zaman? Survivor severler, 28 Haziran 2018 Perşembe günü Survivor'ın yeni bölümünün yayınlanmamasından dolayı sosyal medya ve internet ortamında Survivor yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? şeklinde yanıt aramaya başladılar. Survivor'ın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda Acunmedya ve Acun Ilıcalı'dan resmi bir açıklama geldi. Ancak kulislerde dolaşan iddialara göre Survivor yeni bölümü 29 Haziran 2018 Cuma veya 30 Haziran Cumartesi akşamı aynı saatte TV8'de yayınlanacak. 

SON OYUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)