comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı izlenir mi? Survivor 79. bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor yeni bölümü 2018 ne zaman?

23 Mayıs 2018, Çarşamba 00:55
Survivor yeni bölüm fragmanı izlenir mi? Survivor 79. bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor yeni bölümü 2018 ne zaman?

Survivor yeni bölümü ne zaman? Survivor yeni bölüm fragmanının yayınlanığ yayınlanmadığını merak eden Survivor izleyicileri Survivor 78. bölümünün ardından Survivor yeni bölüm olan Survivor 79. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Survivor yeni bölümüne ve Survivor yeni bölüm fragmanına dair gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor yeni bölüm ne zaman? Survivor yeni bölüm yayınlandı mı? Survivor tutkunları 78. bölümün ardından bu soruların cevaplarını merak etmeye başladı. Peki Survivor yeni bölüm olan Survivor 79. bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 79. bölüm fragmanını izlemek isteyenler için tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ancak Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 79. bölüm fragman bilgilerinden önce Survivor 78. bölüm özetini merak edenler için Survivor 78. bölümde yaşananlar şöyle:
 

Survivor 78. bölüm özeti


Survivor 78. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı Kıbrıs sembol oyununda karşı karşıya geldi. Bir önceki bölümde Gönüllüler takımında Birsen'in adaya veda etmesinin ardından Survivor son bölümünde ödül oyunu oynanmadı. Kuzey Kıbrıs'taki finale erken bilet almayı sağlayan sembol oyununda erkekler ve kadınlar bireysel olarak karşılaştı. Erkeklerde Turabi ile Adem finale kalırken, Turabi rakibini mağlup ederek ilk sembolün sahibi oldu. Kadınlarda ise Sema ile Damla finale kaldı. Kazanan Sema oldu. Buna göre ilk sembol oyununu erkeklerde Turabi, kadınlarda ise Sema aldı. 


Survivor 79. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm fragmanı)


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programıo Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından iki dokunulmazlığı da kaybeden gönüllülerde adaya veda eden isim Birsen oldu. Birsen'in vedasının ardından 78. bölümde Sembol oyunu oynandı. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor yeni bölümü ne zaman? Bu sorulara yanıt arayanıyor. Survivor yeni bölüm 24 Mayıs 2018 Perşembe günü yayınlanacak. Survivor yeni bölüm fragmanı 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü yeni bölüm olmadığından yayınlanmadı. Survivor yeni bölüm fragmanının 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü yayınlanması bekleniyor. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"