comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 97. bölüm fragmanı İZLE) - Survivor 12 Haziran yeni bölüm tanıtımı

13 Haziran 2018, Çarşamba 00:15
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 97. bölüm fragmanı İZLE) - Survivor 12 Haziran yeni bölüm tanıtımı

Survivor 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 97. bölüm fragmanında Survivor'ın bireysel sisteme dönmesinin ardından yarışmacılar bireysel olarak ödül oyununda mücadele edecekler. Survivor yeni bölüm fragmanından önce Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da kimler aday oldu? sorularına da yine haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 97. bölümünde yarışmanın bireysler formata dönmesinin ardından iki takım yarışmacıları yine bireysel olarak ödül oyununda mücadele edecekler. Ancak öncesinde Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümünde neler yaşandığına hep birlikte göz atalım. Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümün ardından Survivor yeni bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 97. bölüm fragman özetiyle birlikte Survivor yeni bölüm olan Survivor 97. bölüm fragman videosuna haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Survivor 96. bölüm özeti (Survivor 12 Haziran Salı son bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 96. bölümünde erkekler ve kadınlar arasında bireysel olarak mücadele etti. Turabi ve Damla'nın sakatlıkları nedeniyle mücadele edemediği oyunda erkekler arasında Adem, Anıl, Hilmicem, Murat ve Hakan mücadele etti. Erkeklerde ilk elenen Hakan, sonra elenen ise Murat oldu. Adem, Hilmicem ve Anıl arasında son 2'ye kalan yarışmacılar Adem ile Anıl oldu. Ancak Adem üst üste aldığı oyunların verdiği avantajla Anıl'ı da yenerek erkeklerde dokunulmazlığın sahibi oldu. Kadınlarda ise Damla'nın sakatlığı nedeniyle mücadele edemediği oyunda dokunulmazlığa ilk veda eden isim Sema oldu. Nagihan ile Merve Aydın arasındaki mücadeleler ise nefes kesti. Merve Aydın, Nagihan'ın canını 1'e indirmesine rağmen Nagihan üst üste aldığı iki sayı ile kadınlarda dokunulmazlığın sahibi oldu. 

MERVE AYDIN'IN ŞANSSIZLIK İSYANI
Survivor 2015'in finalistlerinden Merve Aydın bu sezon üst üste yaşadığı sakatlıklardan dolayı geçirdiği şanssız döneminin ardından bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası yaptığı açıklamada, "Şans bu sezon çok fazla bana gülmedi. Bireysel oyunda kazanmak isterdim ama nasibimde yokmuş. Nagihan kazandı, onun nasibinde varmış. Kendisini tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı. 


Survivor 97. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm tanıtımı 13 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor'ın bireysele dönmesinin ardından ünlüler ve gönüllüler takımlarının yarışmacıları bireysel olarak ödül oyununda mücadele edecekler. Bunun yanı sıra ödülü kazanan yarışmacı kendi istediği belli sayıda yarışmacının da ödülden faydalanmasını sağlayabilecek. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"