comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 83. bölüm fragmanı İZLE 28 Mayıs 2018 Pazartesi)

28 Mayıs 2018, Pazartesi 00:43
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 83. bölüm fragmanı İZLE 28 Mayıs 2018 Pazartesi)

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 82. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında neler yaşan

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 83. bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından Survivor tutkunları Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek için harekete geçti. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında neler yaşandı? Survivor yeni bölüm fragmanına geçmeden önce Survivor son bölümü olan Survivor 81. bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 81. bölüm özeti (Survivor son bölüm 27 Mayıs 2018 Pazar)


Survivor'ın 27 Mayıs 2018 Pazar günü yayınlanan son bölümü olan Survivor 82. bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyunu nefesleri kesti. İki takımda da yarışmacılar arasında sürekli tartışmalar yaşanırken, bu bölüme Turabi ile Adem arasındaki gerilim damga vurdu. Adem'in oynadığı oyundan sonr Adem takım arkadaşı Turabi'ye döndürmüyorsunuz diye tepki gösterince, Turabi çok sinirlendi. Turabi, "Orada niye küfür ediyorsun? Haddini bil. Sen küfür edemezsin." diye çok sert tepki gösterdi. Burun buruna gelen ikiliyi Merve Aydın ayırmaya çalışırken, araya giren Acun Ilıcalı "Bir daha konuşanı atarım." dedi ve tartışmaya son noktayı koydu. Gönüllüler takımı ise oyunu 10'a 9 kazandı.

Bu arada ünlüler takımının konseyinde Acun Ilıcalı dokunulmazlık oyunu sırasında sert bir tartışmaya yaşayan Adem ile Turabi'ye söz verdi. Adem ve Turabi oyun alanında neler yaşadıklarını anlatırken, rakibine karşı son derece sert çıkan Turabi'ye, Acun Ilıcalı'dan uyarı geldi. 

 

Survivor yeni bölüm fragmanı (Survivor 82. bölüm fragman 28 Mayıs 2018 Pazartesi)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 82. bölüm fragmanında yine gerilim dolu anlar yaşandı. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları arasında sembol oyunu oynanacak. İki takım yarışmacıları da Kıbrıs sembol oyununda birbirleriyle yarıştılar. Murat, Turabi ve diğer yarışmacılar ada röportajlarında son derece iddialı konuştu. 

Survivor yeni bölüm fragmanında Turabi ile Adem arasında yine çok sert bir tartışma yaşandı. Bu tartışma ada konseyine damga vurdu. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"