comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 81. bölüm fragmanı İZLE 26 Mayıs 2018 Cumartesi)

26 Mayıs 2018, Cumartesi 00:45
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 81. bölüm fragmanı İZLE 26 Mayıs 2018 Cumartesi)

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyunda karşı karşıya gelecek. Türkiye ödülünü kaybeden ünlüler takımında moraller bir hayli bozuk. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanında neler yaşanacak? Survivor 81. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor 81. bölüm fragmanı yayınlandı! Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecekler. Survivor 81. bölüm fragmanında ise ünlüler takımının görüntüleri ekranlara yansıdı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İşte Survivor son bölüm özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragman videosu ve özeti. 
 

Survivor 80. bölüm özeti


Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler önce ödül oyununda karşı karşıya geldi. Villa önülünde ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan oyunda tarihi bir fark ortaya çıktı. Ünlüler rakibini 10'a 0 mağlup ederek Survivor tarihine geçen bir galibiyet elde etti. Ödül oyununun ardından hemen Türkiye Ödül oyunu 2. maçı oynandı. İlk Türkiye ödül oyununu kazanan gönüllüler olmuştu. Gönüllüler 10'a 7 kaybettiği ilk Türkiye ödülünün ardından ikinci oyunda da rakipleriyle başa baş bir mücadele sergiledi. Ünlüler takımı ikinci Türkiye ödül oyununu da 10'a 7 kaybetti. Ünlüler takımında her iki oyunda toplamda 6 maçını da kaybeden Merve Aydın gözyaşlarına hakim olamazken, Acun Ilıcalı oyun sonunda Merve Aydın'ı teselli etti ve kaderci olmasını söyledi. 


Survivor 81. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm fragmanı 26 Mayıs 2018 Cumartesi)


Survivor'da büyük heyecan devam ediyor. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanına Turabi'nin sözleri damgasını vurdu. Survivor 81. bölümde Turabi dokunulmazlık oyunu öncesinde takım arkadaşlarının içinde bulunduğu durumu değerlendirdi. Adem ise Türkiye ödülünün kaybedilmesinin ardından takım arkadaşlarını motive ederek, "Yapacak bir şey yok. Türkiye ödülünü kaybettik. Şu anda yapacağımız tek şey var. Dokunulmazlık oyunlarını kazanıp karşı takımdan birilerini göndermek." dedi. İşte Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanı ve diğer detaylar. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"