comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 80. bölüm fragmanı İZLE - 25 Mayıs 2018 Cuma Survivor Türkiye ödül oyunu)

25 Mayıs 2018, Cuma 00:36
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 80. bölüm fragmanı İZLE - 25 Mayıs 2018 Cuma Survivor Türkiye ödül oyunu)

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 80. bölüm fragmanında Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları Türkiye ödül oyununun ikinci ayağında karşı karşıya gelecek. Survivor son bölüm özetiyle birlikte Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 80. bölüm fragman özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 80. bölüm olan Survivor yeni bölüm fragmanında Türkiye ödül oyununun ikinci ayağı oynanacak. Survivor Türkiye ödül oyununu kimin kazandığını merak edenler, Survivor son bölümünü merak ederken, Survivor yeni bölüm fragmanı da yayınlandı ve Survivor 80. bölümü olan Survivor yeni bölüm fragmanında neler yaşandığına dair özetle birlikte Survivor 79. bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Survivor 79. bölüm özeti


Survivor 79. bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında önce baraka ödülü oynandı. Survivor son bölümü olan Survivor 79. bölümünde oynanan baraka ödülünde gönüllüler takımı son dönemdeki ağırlığını yine bu bölümde de ortaya koydu ve farklı bir skorla kazandı. Ancak günün en fazla merak edilen oyunu ise Türkiye ödülü oynandı. Kazanan takımın İstanbul'a gideceği ödül oyununda nefesler adeta tutuldu. Survivor son bölümü olan Survivor 79. bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımı arasında ödül oyununda Gönüllüler takımı sahadan 10'a 7 galip ayrıldı. Ünlüler takımı oyun sonrasında çok büyük bir üzüntü yaşarken, zaman zaman iki takım arasında da gerilim tavan yaptı. Ancak Türkiye ödülü bu oyunla bitmeyecek. Survivor Türkiye ödülünün ilk ayağı oynandı. Survivor son bölümü olan Survivor 79. bölümünde Türkiye ödülününü ilk ayağını gönüllüler kazanırken, Survivor yeni bölüm olan Survivor 80. bölümünde 


 

Survivor yeni bölüm fragmanı (Survivor 80. bölüm fragmanı 25 Mayıs 2018 Cuma)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 80. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları Türkiye ödül oyununun ikinci ayağında karşı karşıya gelecek. Son derece gergin geçen ilk ödül oyununu gönüllüler kazanırken, Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 80. bölüm fragmanında ünlüler takımından Merve Aydın iddialı konuştu ve bu oyunu alarak skoru eşitlemek istediğini söyledi. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"