comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 79. bölüm fragmanı İZLE - 24 Mayıs 2018 Perşembe İstanbul ödülü)

24 Mayıs 2018, Perşembe 09:33
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 79. bölüm fragmanı İZLE - 24 Mayıs 2018 Perşembe İstanbul ödülü)

Survivor yeni bölüm olan Survivor 79. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm olan Survivor 79. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımı, Survivor tutkunlarının merakla beklediği İstanbul ödülünde karşı karşıya gelecekler. Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek ve Survivor İstanbul ödülünün olacağı Survivor 79. bölüm fragman özetini okumak için tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor'da İstanbul ödülünün oynanacağı yeni bölüm fragmanını merak edenlere müjde. Survivor'da İstanbul ödül oyununun oynanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Survivor 79. bölümünde neler yaşanacak? Survivor yeni bölüm fragmanında ekranlara yansıtılan İstanbul ödülünü kim kazanacak? Tüm Survivor tutkunlarının merak ettiği Survivor yeni bölüm fragmanına dair merak ettikleriniz burada. 
 

Survivor 78. bölüm özeti


Survivor 78. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı Kıbrıs sembol oyununda karşı karşıya geldi. Bir önceki bölümde Gönüllüler takımında Birsen'in adaya veda etmesinin ardından Survivor son bölümünde ödül oyunu oynanmadı. Kuzey Kıbrıs'taki finale erken bilet almayı sağlayan sembol oyununda erkekler ve kadınlar bireysel olarak karşılaştı. Erkeklerde Turabi ile Adem finale kalırken, Turabi rakibini mağlup ederek ilk sembolün sahibi oldu. Kadınlarda ise Sema ile Damla finale kaldı. Kazanan Sema oldu. Buna göre ilk sembol oyununu erkeklerde Turabi, kadınlarda ise Sema aldı. 


 

Survivor 79. bölüm fragmanı (Survivor 24 Mayıs 2018 Perşembe yeni bölüm İstanbul oyunu)


Survivor'da 24 Mayıs 2018 Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümü öncesinde Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümünde Acun Ilıcalı'nın Survivor tarihinde bir ilk olan İstanbul ödülünü vereceği yeni bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya bir mücadele var. Oyun öncesi her iki takım da çok iddialı. Peki İstanbul ödülü öncesinde yarışmacılar neler söyledi? Kısacası Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek ve Survivor yeni bölüm fragmanında neler olacağını öğrenmek için haberimizin devamına göz atabilirsiniz. 
Murat Ceylan: "Biz bugün buraya bu oyunu çok net bir skorla almaya geldik."

Sema: "Gelmiş geçmiş en stresli ve en önemli oyun için parkura çıkaracağız.

Hakan: "Hayatımda yaşamadığım kadar bir heyecan. Hayatımda 3 Survivor görmüş ve 1 yıl Survivor'la yaşamış birisi olarak ilk defa böyle bir ödül gördüm." 

Turabi: "İnanıyorum ki, bu oyunda herkes kolunu bacağını parkurda bırakacaktır."

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"