comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı (İZLE) - Survivor 78. bölüm fragmanı İZLE - (Survivor yeni bölüm 22 Mayıs 2018 Salı)

22 Mayıs 2018, Salı 00:22
Survivor yeni bölüm fragmanı (İZLE) - Survivor 78. bölüm fragmanı İZLE - (Survivor yeni bölüm 22 Mayıs 2018 Salı)

Survivor tutkunları son bölümü izledikten sonra Survivor yeni bölüm fragmanı, Survivor 78. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 78. bölüm fragmanını nasıl izlerim? Survivor yeni bölüm fragmanına dair özet ve Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 78. bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Survivor sevenleri Survivor 77. bölümünü izledikten sonra ödül oyunları ve ada konseyinin tadını çıkardı. Survivor'da 77. bölümünün sona ermresinin ardından Survivor tutkunları Survivor yeni bölüm fragmanı ve Survivor 78. bölüm fragmanı ne zaman çıkacak? diye merak etmeye başladı. Survivor'da 77. bölüm özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanına dair son gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz. 


 

Survivor 77. bölüm özeti


Survivor 77. bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasında önce baraka oyunu oynandı. Baraka oyununda ise kelimenin tam anlamıyla büyük bir çekişme yaşandı. Survivor baraka oyununda ünlüler ile gönüllüler arasındaki yarışmada gönüllüler takımı 10'a 9 galip gelmeyi başardı. Baraka oyununu kazanan gönüllüler, günün diğer ödül oyununda ise ünlülere karşı yine galip gelmeyi başardı. Yemek ve bakım ödülünün kazananı ise yine gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı sahadan 10'a 6 galip ayrıldı. 
 

Survivor yeni bölümü fragmanı 


Peki Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor yeni bölümünün ne zaman olduğunu merak eden Survivor izleyicileri Survivor 78. bölümünün fragmanını merak etmeye başladı. Hatırlanacağı üzere daha önce Acun Ilıcalı tarafından Çarşamba günleri de, tıpkı geçtiğimiz sezon olduğu gibi TV 8.5'ta sadece ada görüntülerinin yer aldığı bir bölüm yayınlanmıştı. Ancak son hafta Survivor 8.5 bölümü yayınlanmadı. Yarışmacıların özellikle ada hayatını merak edenler için Survivor yeni bölüm fragmanına dair bilgiler burada! 
Survivor 78. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımının yarışmacıları Kıbrıs sembol oyununda karşı karşıya geldi. Kuzey Kıbrıs'ta gerçekleşecek olan finallere erken gitmek için yarışmacılar birbirleriyle savaşacaklar. Öte yandan sembol oyunu sırasında gönüllüler takımında Murat ile Hakan arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Diğer tarafta ise Adem ile Nagihan arasında yaşanan tartışmaya Turabi dahil oldu ve iki takım oyuncuları arasında sembol oyununda gerilim yükseldi. 

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"