comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (Survivor 77. bölüm 21 Mayıs 2018 Pazartesi fragmanı İZLE)

21 Mayıs 2018, Pazartesi 00:12
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (Survivor 77. bölüm 21 Mayıs 2018 Pazartesi fragmanı İZLE)

Survivor 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 77. bölüm ve Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek, Survivor yeni bölüm fragmanında neler yaşandığına dair tüm bilgilere, Survivor son bölüm özetiyle ilgili gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor'da yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor'da 77. bölüm fragmanını izlemeyenler için Survivor yeni bölüm fragmanı ve Survivor 77. bölüm fragmanına dair özet, ayrıca Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek adına ulaşmanız gereken bilgilere haberimizin devamından göz atabilirsiniz. 

Survivor'da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı 21 Mayıs Pazartesi 2018 Survivor yeni bölümünde ödül oyununa odaklandı. Survivor yeni bölüm fragmanında ise gönüllüler takımı yarışmacıları son derece hırslı göründü. Survivor yeni bölüm fragmanını izlemeden önce Survivor son bölüm özeti ve Survivor 76. bölümünde neler yaşandığına dair gelişmelere bir göz atalım. 

 


Survivor 76. bölüm özeti


Survivor son bölümünde dokunulmazlık oyununda ünlüler ile gönüllüler karşı karşıya geldi. Gönüllüler takımı ilk dokunulmazlık oyununu kaybederken, ikinci dokunulmazlık oyunu ise Cumartesi günü oynanan oyuna nazaran daha çekişmeli çekti. Ancak göönüllüler takımında özellikle Murat, Damla ve Yağmur'un başarırsız performansları etkileyici olunca, ünlüler takımı başarılı performansını devam ettirdi ve Survivor son bölümünde dokunulmazlık oyununu 10'a 7 kazandı. 

3. ELEME ADAYI NAGİHAN  VE DAMLA OLDU

Survivor Gönüllüler takımının konseyinde ise 3. eleme adayı belli oldu. Yapılan oylama sonucunda en fazla oyu alan isim Nagihan oldu ve 3. eleme adayı Nagihan ve Damla oldu. 


Survivor 77. bölüm özeti (Survivor yeni bölüm fragman 21 Mayıs 2018 Pazartesi)


Survivor yeni bölüm fragmanında gönüllüler takımında gündem Nagihan. Nagihan, aday çıkmasının ardından takım arkadaşlarına ateş püskürdü ve özellikle Anıl'a tepki gösterdi. Damla ise herkes gerçek yüzünü göstermeye başladı derken, Nagihan ile Anıl arasındaki gerilim tavan yaptı. Ödül oyununda ise iki takım arasında parkur oyununda kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Ayrıca Survivor yeni bölümünde Yağmur, Birsen, Yağmur ve Nagihan arasından bir yarışmacı adaya veda edecek. 

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"