comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 76. bölüm fragmanı İZLE)

19 Mayıs 2018, Cumartesi 23:36
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 76. bölüm fragmanı İZLE)

Survivor 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Ünlüler ile Gönüllüler arasında ikinci dokunulmazlık oyununun oynanacağı Survivor yeni bölüm fragmanına dair özetleri, Survivor 76. bölüm fragmanını izlemek için tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor'da 76. bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 76. bölüm fragmanını izlemeyenler için Survivor 76. bölüm fragman özeti ve Survivor 75. bölümünde neler yaşandığını, Survivor 75. bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? sorularına yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Survivor 75. bölümünde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında bu hafta yaşanan kavgalar ada konseyine taşındı ve iki takım yarışmacıları adeta kılıçları çekti. 


Survivor son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (Survivor 75. bölüm 19 Mayıs 2018 yeni bölüm)


Survivor 75. bölümünde dokunulmazlık oyunu sonrasında Gönüllüler takımının konseyi yaşandı. Ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu 10'a 3 gibi farklı bir skorla kazanarak geçen haftanın ardından bu şanssızlığa sona erdi. Ünlüler takımında özellikle Merve Aydın'ın son haftalardaki performansı damgaya vurdu. 


Survivor 19 Mayıs 2018 yeni bölüm Ada konseyi


Ada konseyinde ise Ünlüler takımının yarışmacılarından Mustafa Kemal Kurt ile Gönüllüler takımı arasında bu hafta yaşanan kavga konuşuldu. Daha önce gönüllülerde mücadele eden Mustafa Kemal Kurt hakkında Acun Ilıcalı, yaşanan tartışmaların konseyde konuşulması gerektiğini söyledi. Hakan Hatipoğlu ise Mustafa Kemal hakkında, "Eski bir arkadaşımız ama yapmaması gereken şeyler yaptı. Bu yüzden onun bu davranışlarından hoşnut değiliz." dedi. Hilmicem ise Mustafa Kemal Kurt ile yaşadığı olayda, "Ben Mustafa Kemal ile oyun oynadım. Kaybettim ve benchime geldim. Sonra takımdaki arkadaşlarım bana söylediği kelimeyi duydun mu deyince ben de yükseldim. Gereksiz yükseldim belki ama o sözler hoşuma gitmedi." diye konuştu. 

Hilmicem devamında yaptığı konuşmada, "Bunlar olabiliyor. Önemli olan hatalardan ders almak. Ben de olduğundan farklı yükseldim ama bir daha umarım yaşanmaz." diye konuştu. 

Mustafa Kemal Kurt ise yaptığı açıklamada, "Burada bir yanlış anlaşılma var. Ben orada tamamen oyuna sinirlendim ve tepkim oyunaydı. Kazanınca mekanizmaya da zarar verdim ve kullandığım kelime kesinlikle rakibe yönelik değildi." diye konuştu. 

Peki Survivor 76. bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 76. bölümü fragmanında neler yaşandı? Survivor 76. bölümü fragmanına dair gelişmeleri ve güncel Survivor haberlerini, Survivor 76. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz FutbolArena'da bulabilirsiniz. Survivor 76. bölümü henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz FutbolArena'da olacak. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>


Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"