comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (Survivor 75. bölüm fragmanı İZLE)

19 Mayıs 2018, Cumartesi 00:22
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (Survivor 75. bölüm fragmanı İZLE)

Survivor 75. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 75. bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 75. bölüm fragmanını nasıl izlerim? Survivor'da dokunulmazlık öncesinde Survivor 75. bölüm fragmanı ve Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler için Survivor'da son bölüm özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanının özetini haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Survivor 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya devam eden Survivor 2018'de bu hafta sonu dokunulmazlık oyunları oynanacak. Dokunulmazlık oyunu öncesinde Survivor yeni bölüm fragmanı ve Survivor 75. bölüm fragmanını izleyemeyenler Survivor'ın 75. bölüm fragman özetini haberimizin devamında bulabilir.


Survivor 74. bölüm özeti (Survivor 2018)


Survivor'da Kuzey Kıbrıs'taki finale doğru Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele devam ediyor. Ancak son oyunlarda iki takım arasındaki gerilim bir hayli arttı. Survivor 74. bölümünde ünlüler - gönüllüler arasında oynanan ödül oyununda Mustafa Kemal Kurt ile gönüllüler arasında yine bir gerilim yaşandı. Survivor 73. bölümde Mustafa Kemal Kurt ile Hilmicem arasındaki kavga, 74. bölüme de taşındı. Bu kez Mustafa Kemal ile Yağmur arasında oyun sonrası sinirler gerilirken, Nagihan'ın da dahil olduğu tartışmada Mustafa Kemal ile Ümit Karan'ın sözleri Nagihan'ı sinirlendirdi. 

NAGİHAN GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI
Nagihan, Merve Aydın ile oynadığı oyun sonrasında atış yapmaya devam edince Mustafa Kemal Kurt'un uyarısı sonrası sinirlendi. Nagihan, Mustafa Kemal'in sözleri üzerine sinirlendi ve bu olaydan birkaç dakika sonrasında oyun tamamlanınca, yedek kulübesinde gözyaşlarına hakim olamadı. Rakip takımın çok üzerine geldiğini söyleyen Nagihan, "Çok zor şeyler yaşıyorum. Sürekli benimle uğraşıyorlar. Karşı takımdayken de benimle uğraşıyorlardı. Bu yüzden performansımı bile gösteremiyorum." diye konuştu. 

TURABİ'DEN MUSTAFA KEMAL'E SERT ÇIKIŞ

Oyun sonrasında ise Turabi, Nagihan'ın yanına giderek rakibini teselli ederken adaya dönüş esnasında Mustafa Kemal Kurt ile tartıştı. Mustafa Kemal Kurt'un gerçek yüzünün ortaya çıktığını söyleyen Turabi, takım arkadaşına tepki gösterdi. Öte yandan ilk ödül oyununu ünlüler kazanırken, ada oyununu ise gönüllüler kazandı. 


 

Survivor 75. bölüm fragman özeti (Survivor 2018)


Survivor 75. bölümünde bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanacak. Fragmanda ise iki takım yarışmacıları bu oyuna odaklandı. Hakan, "Son yılların en savaşçı dokunulmazlık oyununun" oynanacağını söylerken, Ünlüler takımı ise eleyebilecekleri kimsenin kalmadığını ve bu dokunulmazlığı kesinlikle kazanmaları gerektiğini söyledi. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"