comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - Survivor 3 Mart 2019 18. bölüm fragmanı İZLE

03 Mart 2019, Pazar 00:43
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - Survivor 3 Mart 2019 18. bölüm fragmanı İZLE

Survivor 2019'un 3 Mart 2019 Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı çıktı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 18. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölümü yayınlandı. Survivor 17. bölümünün ardından Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 18. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölümünün özetiyle birlikte Survivor'ın 3 Mart 2019 Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 


Survivor 2 Mart 2019 Cumartesi erzak oyunu kim kazandı?


Survivor Türkiye Yunanistan takımları arasında oynanan erzak oyununda Yunan takımında özellikle kadınlar çok iyi performans sergiledi. Yunan takımı sahadan 10'a 6 galip ayrılarak erzak oyununun galibi oldu. Yunan takımının kazandığı 10 sayının 7'si kadınlardan geldi. Yunan takımının kadın yarışmacıları bundan önceki oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da yüksek performansını devam ettirdi.


Survivor 2 Mart 2019 son bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor son bölüm olan Survivor 17. bölümünde 2 Mart 2019 tarihinde TV'de yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyunu ise tam anlamıyla nefesler kesti. Yunanistan takımının baştan itibaren önde götürdüğü oyuna Türkiye, skoru 5'e getirdikten sorna Yunan takımı yeniden seri sayılar almaya başladı. Türk takımı Bora ile skoru 7-6'ya getirdikten sonra Elpida, Seda'yı yenerek skoru 8-6'ya getirdi. Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık oyunlarında başarılı bir performans sergileyen Yunan takımı bu başarısını yine devam ettirdi. 8-6'dan sonra bu kez Türkiye üst üste sayıları alarak durumu 8-8'e getirdi. Oyun 10'a 8 Türkiye'nin üstünlüğüyle sona erdi.


Survivor 3 Mart 2019 yeni bölüm fragmanı


Survivor yeni bölüm fragmanında yine Türkiye ve Yunanistan takımları arasında kıyasıya bir mücadele bizleri bekliyor olacak. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 18. bölüm fragmanınas aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"