comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - Survivor 2019 13. bölüm fragmanı İZLE (Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı İZLE)

19 Şubat 2019, Salı 23:34
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - Survivor 2019 13. bölüm fragmanı İZLE (Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı İZLE)

Survivor son bölüm olan Survivor 12. bölümünde eleme gecesi yaşandı. Survivor son bölümünün yayınlanmasının ardından Survivor 2019 yeni bölüm fragmanı olan Survivor 13. bölüm fragmanını izlemek için yarışmanın severleri internet ortamında fragman bilgilerine ulaşmaya çalıştı. TV8'in en fazla seyredilen yarışma programı Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragman bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor son bölüm olan Survivor 12. bölümünün yayınlanmasının ardından Survivor izleyicileri, Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 13. bölüm fragmanını aramaya başladı. Survivor'ın 19 Şubat'ta yayınlanan 12. bölümünde Yunan takımından bir yarışmacı adaya veda etti. Bununla birlikte Surivor son bölüm olan Survivor 12. bölümünde Türk ve Yunan takımları arasında oynanan ödül oyununu Türkiye kazandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 12. bölüm fragmanına geçmeden önce Survivor son bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 2019 son bölüm ödül oyununu kim kazandı?


Survivor 19 Şubat 2019'da yayınlanan son bölümünde Survivor Türkiye - Yunanistan ödül oyununda iki takım karşı karşıya gedi. Yunanistan takımı oyunun başlarında daha üstün olan taraf olmasına rağmen Türk takımı son bölümde müthiş bir atağa geçerek sahadan 10'a 7 galip ayrıldı ve ödülün sahibi oldu. Ödül oyununda gelen galibiyetin ardından takımdaki buzlar da erimiş oldu böylelikle. Zira iletişim oyunundan sonra Türk takımı arasında gerginlik yaşanmıştı. Türk yarışmacılar galibiyetin ardından kendilerini denize attı ve ödül oyununda gelen zaferin tadını çıkardılar. 

ADA KONSEYİNDE NELER YAŞANDI?
Yunan takımında eleme adayları konseyinde söz aldı. Öte yandan Türk takımından Yusuf söz alırken, "Yunan takımına bir şey söylemek istiyorum. Biz de küçük problemler yaşıyoruz. Ancak bizde bir söz vardır. Evde yaşanan evde kalır. Biz bunu hiçbir zaman oyun alanına yansıtmıyoruz. Takımınızın başaramadığı şey tam olarak bu." diyerek rakiplerine göndermede bulundu. 


 

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Survivor son bölümün yayınlanmasının ardından Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacısı izleyicileri Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 13. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Bunun için internet ortamında Survivor yeni bölüm fragmanı izle, Survivor yeni bölüm fragmanı videosu çıktı mı ve Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde aramalar yapılıyor. Survivor yeni bölüm fragman bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!