comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - Survivor 14. bölüm fragmanı 12 Şubat Pazartesi İZLE (Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı)

11 Şubat 2019, Pazartesi 23:30
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - Survivor 14. bölüm fragmanı 12 Şubat Pazartesi İZLE (Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı)

Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı izle! Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı olan Survivor Türkiye Yunanistan 14. bölüm fragmanını izlemek ve Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı olan Survivor Türkiye Yunanistan 14. bölüm fragmanında neler yaşanacağına dair ipuçları haberimizde. 

FutbolArena - Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı olan Survivor Türkiye Yunanistan 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölümde adaya bir yarışmacı veda edecek. Survivor Türkiye Yunanistan 14. bölümünde Okay, Kader ve Atakan arasından bir yarışmacı adaya veda edecek. Peki Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölümünde neler yaşanacak? Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanına geçmeden önce Survivor Türkiye Yunanistan son bölümde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor Türkiye Yunanistan ödül oyununu kim kazandı?


Survivor Türkiye Yunanistan'da heyecan giderek artıyor. Survivor Türkiye Yunanistan son bölüm olan Survivor Türkiye Yunanistan 13. bölüm ödül oyununda galip gelen takım Ballı Mix ödülünün sahibi oldu. Peki ödülü kim kazandı? Kıran kırana geçen futbol müsabakası oyununda Yunanistan son bölüme 9-8 önde girdi. Son oyunda ise kadınlar sahne aldı. Seda-Kader, Elpida ile Afroditi'ye karşı oynadı. Son oyunu kazanan taraf Elpida - Afroditi oldu. Yunanistan böylelikle son dönemdeki galibiyet serisini devam ettirdi ve 10'a 8 kazanarak Ballı Mix ödülünün sahibi oldu. 

(Foto: Acunn)

TÜRK TAKIMINDA GERGİNLİK

Hakan Hatipoğlu, "Panaroma programında" yaptığı yorumda, "Türk takımı ilk defa konseye çıkacak. Sular iyice bulanık. Kaybetmeye başlandıkça yarışmacıları daha iyi tanıyoruz. Ben Okay'ın gitme ihtimali olduğunu düşünüyorum. Ancak büyük ihtimalle Kader gidecek. Okay'ın gitme ihtimali varsa, Hikmet'in ona söylediklerinden sonra sessiz kalması ve oyunlarda öne çıkmaması etkili olacak. Okay kendini göstermiyor. Okay'ın en büyük eksisi bu." ifadelerini kullandı. 

ÖDÜL OYUNU VE ADA KONSEYİ

Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölümünde iki takım ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Aynı zamanda bir ada konseyi yaşanacak. Türk takımı ada konseyine çıkacak. Kader, Okay ve Atakan arasından bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor Türkiye Yunanistan yeni bölüm fragmanı olan Survivor Türkiye Yunanistan 14. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!