comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (9 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 93. bölüm fragmanı İZLE

09 Haziran 2018, Cumartesi 00:26
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (9 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 93. bölüm fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragmanında dokunulmazlık oyununa dair merak ettikleriniz haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragman özetiyle birlikte Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm videosu haberimizin devamında. Ancak öncesinde Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 92. bölüm özeti


Survivor son bölümü yayınlandı. Survivor son bölümü olan Survivor 92. bölümünde günün ilk mücadelesi iletişim oyunuydu. Survivor son bölüm olan Survivor 92. bölümünde iletişim oyununda iki takım da son ana kadar kıyasıya mücadele etti. Ünlüler haftalardır hasret kaldığı iletişim oyununda sona kadar iyi yarışmasına rağmen oyunu kaybetti ve gönüllüler kazanan taraf oldu. İletişim oyununda bu arada son oyunda Sema ile Damla arasındaki mücadelede Damla'nın topunun içinden çıkması sonucu gönüllüler evet diye bağırınca Sema, buna tepki gösterdi. Sema seremoni sırasında, "Karşı taraf kazandı gibi bağırınca oyunu bıraktım ve bu doğru bir davranış değil." dedi. 

Survivor 93. bölüm fragman (Survivor 9 Haziran  2018 Cumartesi)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölüm fragmanında iki takım yarışmacıları da dokunulmazlık oyununda ilginç bir an yaşandı. Sema'nın yüksek kaydıraktan atlamayıp havuza düştüğü anda nefesinin kesildiğini söylemesinin ardından Gönüllüler buna tepki gösterdi. Acun Ilıcalı ise "Daha önce yapılmış bir eylem, şimdi yapılmıyorsa bunun da bir yaptırımı olacak." dedi. 
Bu gelişmelerin ardından Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragman videosu merak edilmeye başlandı. Survivor 93. bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"