comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (8 Haziran 2018 Cuma) - Survivor yeni bölüm tanıtımı İZLE - Survivor 92. bölüm fragman

08 Haziran 2018, Cuma 00:12
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (8 Haziran 2018 Cuma) - Survivor yeni bölüm tanıtımı İZLE - Survivor 92. bölüm fragman

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 92. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Survivor yeni bölümünde neler yaşanacak? Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 92. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 92. bölüm fragman videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 92. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler yine kıran kırana mücadele verecekler. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 92. bölüm fragmanını izlemeden önce Survivor son bölü olan Survivor 91. bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 91. bölüm özeti (7 Haziran 2018 Perşembe Survivor son bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümde ünlüler ve gönüllüler günün ilk ödül oyununda karşı karşıya geldi. Kazanan takımın ada dışında keyifli bir gün geçireceği oyunda kelimenin tam anlamıyla ünlüler fırtınası esti. Son dönemde ödül oyunlarında şanssız olan ünlüler takımı bu şanssızlığını kırdı ve farklı bir skorla galip geldi. Ünlüler takımı kazandıkları oyunun ardından ada dışına çıkacakları için çok mutlu olduklarını söyledi. Özellikle Merve Aydın son dönemde yaşadıkları psikolojik sıkıntıdan dolayı bu ödülün kendilerine çok iyi geldiğini söyledi. 


GÜNÜN İKİNCİ ÖDÜL OYUNU GÖNÜLLÜLER TAKIMININ

Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümünde günün ikinci ödül oyununu ise gönüllüler kazandı. Bu oyuna ise Murat ve Hakan damga vurdu. Murat ve Hakan 4'te 4 yaptıkları oyunun yıldızı oldular. Gönüllüler takımı böylelikle Mor oda ödül oyununu kazandıktan sonra bu ödülün tadını çıkardılar. 
 

Survivor 92. bölüm fragmanı (8 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 92. bölüm fragmanının yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanını izleyemeyenler internet ortamında Survivor yeni bölüm tanıtımı 8 Haziran Survivor yeni bölüm fragmanı şeklinde arama yapmaya başladılar. Survivor yeni bölüm fragmanında yine ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları son derece iddialı açıklamalarda bulundu. 

HAKAN HATİPOĞLU'NDAN ÜMİT KARAN GÖNDERMESİ

Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 91. bölümünde Mor oda ödül oyununu kazanan gönüllüler takımında 4'te 4 yaparak başarılı bir performans sergileyen Hakan Hatipoğlu, oyunun ardından yaptığı açıklamada, "Bu oyunun sonunda mekanizma atışı vardı. Karşı takımda Ümit Karan'ın yokluğu hissedildi. Çünkü Ümit Karan bu tarz oyunlarda, atış kısmını çözdüğü zaman güzel taktikler veriyordu." dedi. Ünlüler takımında Adem ile Mustafa Kemal ise gülerek "Alakası yok. Ümit Karan'ın katkıları yadsınamaz tabi ki ama bu takıma herkesin katkısı var." diye konuştu. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.