comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (5 Haziran 2018 Salı) - Survivor 90. bölüm fragman tanıtımı

05 Haziran 2018, Salı 00:11
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (5 Haziran 2018 Salı) - Survivor 90. bölüm fragman tanıtımı

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm tanıtımı izleyemeyenler için Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 90. bölüm fragnan özeti ve aynı zamanda Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 90. bölüm fragman videosu haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 90. bölüm fragman videosuna haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Survivor yeni bölüm fragmanıolan Survivor 90. bölüm fragmanını izlemeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 89. bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 89. bölüm özeti


Survivor 89. bölümünde ünlüler ile gönüllüler önce iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımında Merve Aydın sakatlığı nedeniyle 1 maç oynayabildi. Merve Aydın doktor raporu olmasına rağmen oynamak istedi fakat parkurda ağrıları artınca diğer yarışlarda oynamadı. Gönüllüler takımı ise eksik rakipleri karşısında bu avantajı iyi kullanarak iletişim ödülünü kazanmayı başardılar. Öte yandan iletişim oyununda Merve Aydın'ın ilk oyundan sonra oynamaması iki takım arasında atışmalara neden oldu ve Ümit Karan, rakiplerine sinirlendi. 

Günün diğer oyununda ise ünlüler ile gönüllüler baraka oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler haftalardır kazanamadığı baraka oyununda bu kez yine varlık gösteremedi. Gönüllüler takımı farklı bir skorla baraka oyununu kazanarak son haftalardaki yükselen performanslarını devam ettirdi. 
 

Survivor 90. bölüm fragmanı (5 Haziran 2018 Salı)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 90. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 90. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler Anlat Bakalım oyununda eğlenceli anlar yaşadı. Survivor 90. bölüm fragmanı olan Survivor yeni bölüm fragman videosuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)