comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (4 Haziran 2018 Pazartesi) Survivor'da kim aday oldu?

04 Haziran 2018, Pazartesi 00:14
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (4 Haziran 2018 Pazartesi) Survivor'da kim aday oldu?

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 89. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 89. bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm tanıtımında neler yaşandığına dair tüm gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 89. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 89. bölüm fragmanında neler yaşandı? diye merak edenler için Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 89. bölüm fragman özetini haberimizde derledik. Ancak öncesinde Survivor son bölüm olan Survivor 88. bölümünde neler yaşandığına bir göz atalım. 
 

Survivor 88. bölüm özeti


Survivor 88. bölümünde ünlüler ile gönüllüler önce sembol oyununda karşı karşıya geldiler. Erkekler sembol oyununda finale kalan isimler Anıl ile Hilmicem oldu. Anıl ile Hilmicem'in finale kalmasının ardından iki yarışmacı arasında kıyasıya devam eden sembol finalini kazanan isim Anıl oldu. Günün diğer oyununda ise ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bu oyunda ise tam anlamıyla ünlüler fırtınası esti. Oyunun başından beri rakiplerie karşı üstünlüğünü kabul ettiren ünlüler, 10'a 2 gibi farklı bir skorla galip gelerek ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı oldu. 

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI NAGİHAN KAZANDI

Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Nagihan oldu. Nagihan bireysel dokunulmazlığı kazanmasının ardından takım için en doğru kararı vereceğini söylerken, Kıbrıs finaline tamamiyle Gönüllüler takımı gitmek istediklerini söyledi.


Survivor 89. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm tanıtımı 4 Haziran 2018 Pazartesi)


Peki Survivor yeni bölüm fragmanında neler yaşandı? Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 89. bölüm fragmanında ada konseyinden çıkan gönüllüler tamamiyle iletişim oyununa odaklandı. Haftalardır iletişim oyunu kazanamayan ve Türkiye ödülünü kaybeden ünlüler takımı iletişim oyununa konsantre oldu. Bu arada iletişim oyununda Ümit Karan ile Murat Ceylan ile gerilim yaşandı. Ümit Karan sürekli seçme hakkı isteyen rakiplerine tepki gösterdi. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.