comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (3 Haziran 2018 Pazar) - Survivor yeni 88. bölüm tanıtımı İZLE

03 Haziran 2018, Pazar 00:32
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (3 Haziran 2018 Pazar) - Survivor yeni 88. bölüm tanıtımı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 88. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 88. bölüm fragmanını izleyemenler için Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 88. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm tanıtım videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 88. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 88. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 88. bölüm fragman özetine geçmeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 87. bölümde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 87. bölüm özeti


Survivor 87. bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasında kadın yarışmacıları önce sembol oyununda karşı karşıya geldi. Nagihan, Sema, Damla ve Merve arasında oynanan sembol oyununda Nagihan ile Damla sembol finaline kalan yarışmacılar oldu. Sembolün sahibi ise Nagihan oldu. 

Dokunulmazlık oyunu ise tam anlamıyla nefesleri kesti. Ünlüler ile gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda iki takım da hiçbir zaman skor farkını açamadı. Gönüllüler takımının 9-7'ye getirerek ilk kez 2 sayı farkla öne geçtiği andan sonra ünlüler takımı peş peşe Adem ve Sema'yla 9-9'a getirdi. Bayrak yarışında ise ünlülerden Turabi - Merve, gönüllüler takımından Damla ile Hilmicem çıktı. Kazanan taraf gönüllüler oldu. Ünlüler takımı ise kaybedilen dokunulmazlık oyunu büyük bir üzüntü yaşarken, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Mustafa Kemal oldu. 
KONSEYDE ADEM - TURABİ GERGİNLİĞİ

Ada konseyinde ise oylamaya geçmeden önce Adem söz hakkı istedi ve geçtiğimiz günlerde Turabi ile yaşadığı tartışmaya değindi. Turabi de söz hakkı alınca Adem ile Turabi arasındaki gerilime Acun müdahale etti. Hakan'ın dahil olması ve Hakan'ın "Turabi'yi bu konuda eleştirmesi" üzerine Turabi, "Benim olduğum yere ismini yazmasın." diyerek cevap verdi.  

Survivor 88. bölüm fragmanı


Survivor 88. bölüm fragmanında ünlüler ile gönüllüler ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlık öncesinde aday çıkarılan Ümit Karan ile Mustafa Kemal arasındaki gerilim devam ederken, ikinci dokunulmazlık oyununa damga vuran an ise Merve Aydın ile Mustafa Kemal'in sakatlığı oldu. Merve Aydın, doktor Metin Kuş'a "Parmağımı kırdım." derken, Hakan'ın da boynundan yine sakatlanması korkuttu. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.