comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (27 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor 111. bölüm 26 Haziran Kıbrıs final fragmanı İZLE

27 Haziran 2018, Çarşamba 00:26
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (27 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor 111. bölüm 26 Haziran Kıbrıs final fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 111. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor'da Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale sayı günler kala Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 111. bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 111. bölüm fragman özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 111. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivot yeni bölüm fragmanında Kuzey Kıbrıs'ta SMS heyecan yaşanacak. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 111. bölüm fragmanına geçmeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 110. bölüm özetine göz atalım. 
 


Survivor 110. bölüm özeti (Survivor'da son bölüm Kıbrıs oyununu kim kazandı?)


Survivor'da Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale 3 gün kala yarı final koltuğu için yarışmacılar kıyasıya bir mücadele verdi. Adem, Nagihan, Damla ve Anıl arasında oynanan müsabakada Nagihan yine önceki gün olduğu gibi iyi bir performans sergiledi ve final oyununa kalmayı başardı. Nagihan bu kez final oyununu Anıl ile oynadı. Ancak final oyunu öncesinde Anıl'ın 3, Nagihan'ın 1 canı vardı. Son oyunda rakibinden öde gelen Anıl kazandı ve Hilmicem'den sonra yarı final koltuğuna oturan bir diğer yarışmacı oldu. Buna göre Adem, Nagihan ve Damla SMS'e çıkacak. 

Survivor'da Kuzey Kıbrıs'ta çeyrek finalist ve yarı finalist yarışmacılar


Survivor'da çeyrek ve yarı final koltuğuna oturan yarışmacılar belli oldu. Survivor'da Anıl ve Hilmicem yarı finalist oldu. Geriye kalan yarışmacılar Turabi, Damla, Adem, Nagihan arasında SMS oylaması yapılacak. Survivor'da Dominik'te son çekimin yapılmasının ardından bundan sonra yarışmacılar Kuzey Kıbrıs'ta büyük final için SMS'e çıkacaklar. 
Survivor son bölüm olan Survivor 110. bölümde Acun Ilıcalı önderliğinde son çekim gerçekleşti. Son ödül oyunu ise Survivor 111. bölümünde oynanacak. 
 

Survivor 111. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm tanıtımı 27 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 111. bölüm fragmanında yarışmacılar Dominik'teki son ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Ödül ise Dünya Kupası! Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 111. bölüm fragmanında ödül oyununun ardından Adem, Turabi, Damla ve Nagihan Kuzey Kıbrıs'ta SMS'e çıkacaklar. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"