comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (25 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor 109. bölüm fragmanı İZLE - (25 Haziran)

25 Haziran 2018, Pazartesi 01:00
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (25 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor 109. bölüm fragmanı İZLE - (25 Haziran)

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 109. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 109. bölüm fragman özeti ve Survivor 109. bölüm fragman videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 109. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 109. bölüm fragmanında Kuzey Kıbrıs'taki finale kalan 6 yarışmacı arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 109. bölüm videosuna geçmeden önce Survivor son bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 108. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölüm özetinde yarışmacılar ödül oyununda karşı karşıya geldi. Erkekler arasındaki mücadele yine nefesleri kesti ve günün sonunda en fazla kazanan isim olan Hilmicem ödülün sahibi oldu. Kadınlarda ise Damla, Nagihan'ın son haftalardaki yükselen performansına dur diyerek ödül sahibi olmayı başardı. 
 

Survivor son bölüm ada konseyi (Survivor'da kim elendi?)


Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölüm ada konseyinde Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara bir sürpriz geldi. Survivor son bölüm olan Survivor 108. bölümünde elenen yarışmacı açıklanmadan önce Acun Ilıcalı Kuzey Kıbrıs'taki büyük final için önemli bir gelişmeyi açıkladı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, Neden 6 kişi gidiyorsunuz Kıbrıs'a açıklayayım. Bunun nedeni Turabi'nin sakatlığı. Turabi'yi elemek Turabi'ye haksızlık, Turabi yüzünden oynayamayıp Kıbrıs'a gidememek de başkasına haksızlık olacağı için 6 kişi gidiyorsunuz" diye konuştu. 


Survivor 109. bölüm fragman


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 109. bölüm fragmanında yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak. Survior yeni bölüm fragmanı olan Survivor 109. bölüm fragman videosu haberimizin devamında. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"