comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (24 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 108. bölüm fragmanı İZLE

24 Haziran 2018, Pazar 00:30
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (24 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 108. bölüm fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölüm fragman videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölümde adaya bir yarışmacı daha veda edecek. Öte yandan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölümde yarışmacılar ödül oyununda karşılaşacak. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölüm fragmanına geçmeden önce Survivor son bölümde neler yaşandığını hatıralyalım. 
 

Survivor 107. bölüm özeti (Survivor son bölüm 23 Haziran 2018 Cumartesi)


Survivor son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımlarının yarışmacıları bireysel olarak dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kuzey Kıbrıs'taki finale sayılı günler kala yarışmacılar yine kıyasıya mücadele verdi. Kadınlar dokunulmazlık oyununda Nagihan ile Damla arasındaki mücadeleyi son haftalardaki yükselen performansını devam ettiren Nagihan kazandı. Erkeklerde ise Turabi sakatlığı nedeniyle sezonu kapatmıştı. Adem ise sembol finalini kazanarak Kıbrıs'a gitmeye hak kazanan yarışmacı oldu. Anıl, Hakan ve Hilmicem arasındaki mücadeleden galip çıkan taraf Hilmicem oldu. Buna göre Nagihan ile Hilmicem hem kendilerini koruma hakkı kazanırken, hem de isim söyleme hakkı kazandılar. Eleme adayları ise Hakan, Anıl, Damla ve Turabi oldu. 
 

Survivor son bölüm ada konseyi (Survivor 107. bölüm)


Survivor son bölüm olan Survivor 107. bölüm ada konseyinde eleme adayları belli oldu. Oylama sonucunda adaylar belli oldu. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda ismi en fazla çıkan yarışmacı Turabi ile Hakan oldu. Büyük bir sürrpriz sonrasında Hakan'ın kendi takımı tarafından isminin yazılması sürpriz oldu.


 

Survivor 108. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm fragmanı 24 Haziran 2018 Pazar)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 108. bölümde yarışmacılar ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Survivor yeni bölüm olan Survivor  108. bölümünde ise akşam ada konseyinde bir yarışmacı adaya veda edecek. Hakan, Anıl, Damla ve Turabi'den bir yarışmacı hayallerine veda edecek. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"