comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (23 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 107. bölüm fragman İZLE 23 Haziran

23 Haziran 2018, Cumartesi 00:37
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (23 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 107. bölüm fragman İZLE 23 Haziran

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Survivor yarışmacıları Kuzey Kıbrıs finali yolunda dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecekler. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölüm fragman özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor'da Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale doğru çok az bir süre kalırken, Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölüm fragmanında yarışmacılar yine dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölüm fragman videosuna geçmeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölüm özetine bir göz atalım. 
 

Survivor 106. bölüm özeti


Survivor'da son bölüm olan Survivor 106. bölümünde yarışmacıların annelerine sorular soruldu ve yarışmacılar bu soruları doğru tahmin etmeye çalıştı. Doğru cevabı bulan 4 yarışmacı ev sahibi oldu. Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde ev oyununnda kazanan yarışmacılar belli oldu. Acun Ilıcalı da ev kazanan yarışmacıları ada konseyinde tebrik etti.

İŞTE EV KAZANAN YARIŞMACILAR 
HAKAN HATİPOĞLU
ANIL BERK BAKİ
TURABİ ÇAMKIRAN
NAGİHAN KARADERE ve MURAT CEYLAN ( Aynı evi )

Survivor'da kim elendi? (Survivor 21 Haziran Survivor son bölüm ada konseyi kim gitti?)

Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Survivor son dokunulmazlık oyununda aday çıkan yarışmacılar Hakan, Murat ve Turabi arasında bundan önce yapılan büyük SMS sonucu en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor son bölüm olan Survivor 106. bölümde adaya veda eden yarışmacı Murat Ceylan oldu. 

MURAT CEYLAN'IN SÖZLERİ

Murat Ceylan elendikten sonra son derece üzgün bir şekilde knouşma yaparken, şunları söyledi: "Çok güzel bir sezon geçirdim. 2013'te beni izleme fırsatı yakalayanlar nasıl bir yarışmacı olduğumu görmüştür. Aradan 5 sene geçtim ve başladığımız yere geldik. Biz de o süreçte hayatımızda bir yerlere gelmeye çalıştık. Survivor'daki performanslarımız hayatımızın yerlerinde, mesleğimizin bir odağı olmadı. Biz burada elimizden geleni yapmaya çalıştım. Hilmicem haricinde önceki sezondan burada tanıdığım kimse yoktu. Bir tek Hakan'dan dışarıdan merhabalaşmamız vardı. Ben buradaki tüm yarışmacıları tanıdığım için mutluyum. Kimseyle ilgili kötü düşüncem yoktur." 


Survivor 107. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm tanıtımı)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 107. bölüm fragmanında yarışmacılar dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Hakan ve Nagihan son düzlükte Kıbrıs hedefi doğrultusunda sonuna kadar gideceklerini açıkladılar. Survivor yeni bölümünde yine ada konseyinde eleme adayları belli olacak. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"