comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (21 Haziran 2018 Perşembe) - Survivor 21 Haziran 105. bölüm fragmanı İZLE

21 Haziran 2018, Perşembe 00:26
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (21 Haziran 2018 Perşembe) - Survivor 21 Haziran 105. bölüm fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 105. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragman videosu haberimizde. Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara gelen Kenan Doğulu sürprizi ötesinde ödül oyununda yaşananlar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 105. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara mini parti ve Kenan Doğulu müjdesi geldi. Öte yandan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 105. bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm fragman özeti haberimizde. Survivor yeni bölüm fragmanına geçmeden önce Survivor son bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 104. bölüm özeti (Survivor son bölüm dokunulmazlık ve Kıbrıs sembol finali oyunu 20 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde günün ilk mücadelesinde Adem ile Nagihan sembol finalinde karşı karşıya geldi. Sembol oyununda erkeklerin birincisi Adem ile sembol oyununda kadınların birincisi olan Nagihan arasındaki mücadelenin kazananı belli oldu. Son haftalarda sergilediği başarılı performansla dikkat çeken Adem, Nagihan karşısında galip gelerek Kuzey Kıbrıs'taki büyük finali garantileyen ilk yarışmacı oldu. Adem, oyunu kazanmasının ardından kendisini sevenleri bu süreçte rahatlattığı ve onlara SMS yükü bindirmediği için mutlu olduğunu söyledi. Nagihan ise Adem'i tebrik ederek, bundan sonra diğer yol olan dokunulmazlık oyunlarını kazanarak Kıbrıs'a gitmek istediğini söyledi. 


 

Survivor ada konseyi (20 Haziran 2018 Çarşamba - Survivor'da kimler eleme adayı oldu?)


Survivor ada konseyinde ise bireysel dokunulmazlığın ardından eleme adayları belli oldu. Gönüllüler takımında Nagihan hariç diğer yarışmacılar Turabi'nin ismini verdi. Adem ve Turabi ise Hakan'ın adını verdi. Buna göre en fazla oyu alan Turabi, ilk eleme adayı oldu. İkinci ve üçüncü adayı Anıl ile Nagihan söyledi. Nagihan, Murat'ın adını verdi. Anıl ise eleme adayı olarak Hakan'ı söyledi. 
 

Survivor 105. bölüm fragman (Survivor 21 Haziran 2018 Perşembe yeni bölüm tanıtımı)


Survivor yeni bölüm olan Survivor 105. bölümde yarışmacılar bireysel olarak yine güzel bir ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Ödül oyununda Adem'in küçük bir sakatlığı korkuturken, Acun Ilıcalı Kıbrıs öncesi gergin olan yarışmacılara moral vermek amacıyla Kenan Doğulu'yu Dominik'e getirdi. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"