comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (20 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor 104. bölüm fragmanı İZLE

20 Haziran 2018, Çarşamba 00:29
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (20 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor 104. bölüm fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanında olay! Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 104. bölüm fragmanı adeta nefes kesti. Survivor yeni bölümünde ilk finalist belli olurken, Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 104. bölüm fragmanında Hakan ile Hilmicem arasında da sinirler gerildi. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 104. bölüme dair gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 104. bölüm olan Survivor yeni bölüm fragmanında olay! Survivor yeni bölüm fragmanında Hakan Hatipoğlu ile Hilmicem arasında büyük gerilim yaşandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 104. bölüm fragmanına dair tüm gelişmeler haberimizde. Ancak öncesinde Survivor'da son bölüm olan Survivor 103. bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 103. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölümünde yarışmacılar bireysel olarak sembol yarı finalinde karşı karşıya geldi. Kuzey Kıbrıs'taki finale gidecek kişiyi belirleyecek olan sembol oyunun yarı finalinde kadınlar arasında Damle ile Nagihan karşılaştı. Nagihan, 2016'da sembol finalinde kaybettiği Damla'dan bu kez rövanşı almayı başardı ve kadınlarda finalist oldu. Erkekler arasında ise Adem ile Anıl son 2'ye kaldı. Adem ile Anıl arasında oynanan son mücadeleyi kazanan Adem, erkeklerde sembol finalisti oldu. Buna göre Adem ile Nagihan, sembol finalinde 20 Haziran 2018 Çarşamba günü karşı karşıya gelecekler. Adem ile Nagihan arasındaki oyunu kazanan yarışmacı Kuzey Kıbrıs'taki finali garantileme fırsatını yakalayacak. 


Survivor 104. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm fragmanı 20 Haziran 2018 Çarşamba)


Survivor yeni bölümünde ilk finalist belli olacak. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 104. bölüm fragmanında Adem ile Nagihan, sembol finalinde karşı karşıya gelecek. Kazanan taraf Kuzey Kıbrıs'taki finali garantileyecek. Öte yandan dokunulmazlık oyununda ise Hakan ile Hilmicem arasında tartışma yaşandı. Hakan, Adem ile oynadığı oyunun ardından final kısmında yaptığı hatadan dolayı arkadaşlarının kendisini uyarmamasına tepki gösterince, bu duruma Hilmicem de sinirlenerek, "Hatayı kendinde ara." dedi. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"