comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (2 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 87. bölüm fragmanı (2 Haziran 2018)

02 Haziran 2018, Cumartesi 00:06
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (2 Haziran 2018 Cumartesi) - Survivor 87. bölüm fragmanı (2 Haziran 2018)

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 87. bölüm fragman videosu dışında Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölüm özeti, Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survior 87. bölüm fragman özetine dair bilmeniz gerekenler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında neler olduğunu merak edenler için Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 87. bölüm fragman özetini haberimizde derledik. Öte yandan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 87. bölüm fragman videosu da haberimizde. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 87. bölüm fragmanından önce Survivor son bölümde neler yaşandığına göz atalım. 


Survivor 86. bölüm özeti (1 Haziran 2018 Cuma)


Survivor son bölüm olan Survivor 86. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Türkiye ödülünden dönen gönüllüler takımı mor oda oyununda yine son derece hırslı bir şekilde sahaya çıktı. Gönüllüler takımı 8-2 öne geçtiği oyunda farklı bir skor yakaladı. Ünlüler takımı ise 8-2'den skoru 9-6'ya getirdi ve burada bir kırılma anı yaşandı. Ancak son oyunda Murat, Mustafa Kemal'i mağlup ederek takımına galibiyeti getiren isim oldu.  Murat Ceylan son ödül oyununda 3'te 3 yaparak günün başarılı isimlerinden biri oldu ve Acun Ilıcalı'dan da büyük övgü aldı. 


 


Survivor 87. bölüm fragmanı (2 Haziran 2018 Cumartesi)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Survivor yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Kuzey Kıbrıs'taki büyünk finale sayılı günler kala hızlı çekimlere başlandığı Survivor'da iki takım da dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Öte yandan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanında izleyenler aynı zamanda ada konseyinde büyük SMS'in son gününde destekledikleri yarışmacıya oy atabilecek. 
Survivor son bölüm Merve Aydın Mustafa Kemal kavgası için TIKLAYIN

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.