comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (19 Haziran 2018 Salı) - Survivor 103. bölüm fragmanı İZLE - Survivor'da Damla geri döndü

19 Haziran 2018, Salı 00:34
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (19 Haziran 2018 Salı) - Survivor 103. bölüm fragmanı İZLE - Survivor'da Damla geri döndü

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında Damla Can fanlarına büyük bir müjde geldi. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 103. bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 103. bölüm fragman özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 103. bölüm fragmanında neler yaşandı? Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 103. bölüm fragmanında yaşananlara dair tüm gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz. Öncesinde Survivor son bölüm olan Survivor 103. bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 102. bölüm özeti (Survivor son bölüm 18 Haziran 2018 Pazartesi)


Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde erkekler ve kadınlar bireysel olarak ödül oyununda mücadele etti. Bu kez kadın yarışmacılar da erkek yarışmacılar ile karşı karşıya geldi. Finale kalan isimler ise Sema ile Anıl oldu. Anıl tek canı kalmasına rağmen üst üste 4 oyun kazanarak ödülün sahibi oldu. 

Öte yandan Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümde erkeklerde %57 ile performans birincisi Adem ödüle hak kazandı. %55 ile ikinci olan yarışmacı ise Anıl oldu. Kadınlarda ise yarışmacı sayısı azaldığı için %78 ile Nagihan kazandı. Hatırlanacağı üzere Damla Can bir süredir sakatlığı nedeniyle oyunlarda yer alamıyor. Nagihan bu hafta sergilediği performansla adeta parkurlarda fırtına gibi esti. 
Survivor'da öte yandan eleme adaylarından Sema, Murat ve Turabi arasında elenen yarışmacı Sema oldu. 

Survivor 102. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm fragmanı 19 Haziran 2018 Salı)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında Survivor'ın bireysele dönmesinin ardından Kuzey Kıbrıs'taki finale katılmak için yarışmacılar sembol yarı finalinde karşılaşacak. Sembol yarı finalinde Hakan ile Murat arasında da kısa süreli bir gerilim yaşandı. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"