comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (18 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor 102. bölüm fragmanı İZLE

18 Haziran 2018, Pazartesi 00:22
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (18 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor 102. bölüm fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı Survivor 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında yaşananlara ve Survivor son bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor'ın 18 Haziran 2018 Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölüm videosu ve tüm detaylar burada. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 102. bölüm fragman videosunu izlemeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölüm özetine göz atalım. Survivor son bölümünde neler yaşandığına dair tüm gelişmeler haberimizde. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 102. bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 102. bölüm fragman özeti haberimizde. 
 

Survivor 101. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölümünde erkekler ve kadınlar dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Survivor'ın bireysele dönmesinin ardından gönüllüler ve erkekler takımları arasında dokunulmazlık dışında ödül oyunları da bireysel olarak oynanıyor. Geçtiğimiz hafta Merve Aydın'ın adaya veda etmesinin ardından bu hafta kimin veda edeceği merak konusu. Survivor son bölüm olan Survivor 101. bölümünde erkekler arasındaki dokunulmazlık oyununda finale kalan isimler Hakan ve Adem oldu. Ancak Adem, Hakan karşısına daha fazla oyun kazandığından 3 canlı avantajlı çıktı ve bu avantajını iyi kullanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. 


Survivor yeni bölüm fragmanı (Survivor 102. bölüm 18 Haziran 2018 Pazartesi)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 102. bölüm fragmanında Murat'ın aday olması ada dengelerini salladı. Adem'in Hakan'ı söylemesi beklenirken, Sema'yı korumak adına Murat'ın ismini vermesi üzerine Murat yaptığı açıklamada, "Söyleyecek bir şey yok. Ben olsam ben de takımımı düşünürdüm. Her ne kadar bireysel olsak da, duygularımız aynı hızda bireysel olamadı. İki takım da strateji yapmak zorunda. Sema abla ve Adem'in ortak kararlarına saygı duyuyorum. İkisini de çok severim. Bir karar verilmesi lazımdı ve beni söylediler. Sema abla da daha önce isim söyleme hakkını benden yana kullanmıştı." diye konuştu. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 102. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 102. bölüm fragmanında iki takım yarışmacıları yine bireysel olarak ödül oyununda karşı karşıya gelecekler. Öte yandan Survivor'ın yeni bölümünde Turabi, Sema ve Murat'tan birisi yarışmaya veda edecek. 

FRAGMAN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"