comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (17 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 101. bölüm fragmanı 17 Haziran İZLE

17 Haziran 2018, Pazar 00:37
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (17 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 101. bölüm fragmanı 17 Haziran İZLE

Survivor'ın 17 Haziran 2018 Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 101. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanına dair tüm gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 101. bölüm fragmanını izleyenler şoke eden bir görüntüyle karşılaştı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 101. bölüm fragmanına dair merak edilen tüm gelişmeleri haberimizde derledik. Survivor yeni bölüm fragmanında önce Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölümde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 100. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 100. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları bireysel olarak iletişim oyununda karşı karşıya geldiler. İletişim oyununda erkekler arasında yine kıyasıya bir mücadele yaşanırken, iletişim oyununda erkeklerde galip gelen Hilmicem oldu. Kadınlarda ise yine Sema ve Nagihan karşı karşıya geldi. Nagihan son dönemde Sema'ya karşı üstünlüğünü ödül oyununda da devam ettirdi ve kazanan taraf oldu. Günün ikinci mücadelesinde ise ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bu kez Kıbrıs sembol oyununda karşılaştılar. Erkekler arasındaki mücadelede son ana kadar müthiş bir performans sergileyen Anıl, sembolün sahibi oldu. Kadınlarda ise Nagihan ile Sema arasındaki rekabet son oyuna kaldı. Nagihan son oyunda Sema'yı mağlup ederek kadınlarda sembolün kazananı oldu. Sema oyun sonrasında, "Atışlarda yine başarılı olamadım. Son ana gelince kitleniyorum ve uzun zamandır yaşadıklarımı tekrar yaşadım. O his yaratılıyor bende. Benim hissim bu." dedi. 


 

Survivor yeni bölüm tanıtımı (Survivor 101. bölüm fragmanı 17 Haziran 2018 Pazar)


Survivor yeni bölüm tanıtımında ada konseyinde Acun Ilıcalı Damla'nın sakatlığı hakkında konuşunca, Damla Can gözyaşlarına hakim olamadı. Diğer taraftan Survivor 101. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımlarında yer alan yarışmacılar bireysel olarak dokunulmazlık oyununda mücadele edecekler. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"