comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (15 Haziran 2018 Cuma) - Survivor 99. bölüm fragmanı İZLE

15 Haziran 2018, Cuma 00:29
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (15 Haziran 2018 Cuma) - Survivor 99. bölüm fragmanı İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında Arda Türkmen sürprizi yaşandı. Survivor 99. bölümünde yarışmacılar Bayram sofrası ödülü için yarışacaklar. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 99. bölüm fragman özeti ve Survivor 99. bölüm fragman videosu haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 99. bölüm olan Survivor yeni bölüm fragmanında yine yarışmacılar birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek. Survivor yeni bölüm fragman videosu ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 99. bölüm fragman özetine geçmeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölüm özetine göz atalım. 
 

Survivor 98. bölüm özeti (Survivor 14 Haziran New York ödülü)


Survivor son bölüm olan Survivor 98. bölüm özetinde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları bireysel olarak New York ödülünde karşı karşıya geldi. Turabi ve Damla'nın sakatlıkları nedeniyle yer almadıkları oyunda kadınlarda Nagihan ile Sema karşılaştı. Sema, Nagihan karşısında parkurlarda önde gelmesine rağmen atışlarda başarılı olamadı. Nagihan, Sema karşısında da 4 oyunu kazanınca kadınlarda New York ödülü biletini alan yarışmacı oldu. 

New York ödülünde erkekler arasında yapılan mücadelede ise Hakan Hatipoğlu fırtınası yaşandı. Erkekler arasındaki mücadeleye ilk veda eden isim Murat oldu. Hakan ise rakipleri karşısında üst üste aldığı galibiyetlerin ardından Hilmicem, Adem ve Anıl'ın canlarını azalttı. Oyunun sonunda galip gelen Hakan Hatipoğlu, Newyork ödülünde bileti alan bir diğer yarışmacı oldu. Hakan Hatipoğlu erkekler finalinde Anıl'ı da mağlup etmeyi başardı. 
 

Survivor 99. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm tanıtımı)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragman olan Survivor 99. bölüm fragmanında Arda Türkmen sürprizi yaşandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 99. bölüm ödül oyununda galip gelen yarışmacılar Bayram sofrasının tadını çıkaracak. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"