comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (14 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor 98. bölüm fragmanı 14 Haziran İZLE

14 Haziran 2018, Perşembe 00:30
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (14 Haziran 2018 Çarşamba) - Survivor 98. bölüm fragmanı 14 Haziran İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 98. bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından Survivor severler Survivor yeni bölüm fragman videosunu merak etmeye başladı. Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölüm ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 98. bölüm fragman özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 98. bölüm fragmanında Survivor'ın bireysel olmasının ardından yarışmacılar New York ödülü için karşı karşıya gelecek. Survivor'da bu sezonun en büyük ödülü olan Survivor yeni bölüm fragmanında New York ödülü için yarışmacılar kıyasıya bir mücadele edecek. 


Survivor 97. bölüm özeti


Survivor son bölüm olan Survivor 97. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler Anlat Bakalım oynadı. Anlat Bakalım oyununda birbirinden eğlenceli dakikalar yaşanırken, ünlüler ödülü 10'a 7 kazanarak yemeğin sahibi oldu. Öte yandan Survivor son bölüme damga vuran diyaloglar da yaşandı. Hilmicem, Sema, Adem ve diğer yarışmacılar bu sezon Survivor'da yaşadıklarını anlattı. Hilmicem çok bunaldığını söylerken, Sema ise buranın çok zor yarışma olduğunu, dışarıdan göründüğü gibi olmadığını ve yaşanan agresifliklerin umarım anlayışla karşılandığını söyledi. Adem ise özellikle Turabi ile yaşadıkları kavgada her iki tarafın yaptıkları hatalardan bahsetti. 


 

Survivor 98. bölüm fragmanı (Survivor yeni bölüm tanıtımı 14 Haziran 2018)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 98. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımlarının yarışmacıları bireysel olarak ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Ödül ise bu yılın en büyük ödülü New York. 
FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"