comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (11 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor 95. bölüm fragmanı (Hakan - Mustafa Kemal kavgası İZLE

11 Haziran 2018, Pazartesi 00:16
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (11 Haziran 2018 Pazartesi) - Survivor 95. bölüm fragmanı (Hakan - Mustafa Kemal kavgası İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler yine ödül oyununda kıyasıya mücadele verecekler. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımları Kuzey Kıbrıs'taki finale doğru kıyasıya mücadelelerine devam ettiler. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. bölüm fragmanını izlemeden önce Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde nele yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 94. bölüm özeti (Dokunulmazlık oyunu 10 Haziran 2018 Pazar)


Survior son bölüm olan Survivor 94. bölümünde ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler son haftalardaki kötü gidişata dur demek için sahaya çıktı. Haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden ünlüler, ikinci dokunulmazlık oyununa 2-0 önde başlamasına rağmen peş peşe yenilgilere engel olamadı. Gönüllüler 2-0'dan geri dönüş yaparak oyuna ağırlığını koydu ve 10'a 5 kazandı. 

Öte yandan Survivor 94. bölümünde ünlüler ve gönüllüler baraka oyununda karşı karşıya geldi. Takım koordinasyonlu bir şekilde mücadele edilen parkurda gönüllüler takımı atışlarda daha başarılı oldu ve geçtiğimiz günlerde kaybettikleri barakayı geri alarak büyük bir sevinç yaşadılar. 
 

Survivor 95. bölüm fragmanı (11 Haziran 2018 Salı)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyununda karşı karşıya gelecekler. Son ada konseyine Sema ile Nagihan arasındaki tartışma damga vururken, Survivor yeni bölüm fragmanında ünlüler takımı en azından adadan veda edecek olan arkadaşlarına güzel bir hediye etmek için sahada olacak. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"