comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (10 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 94. bölüm fragmanı 10 Haziran (İZLE)

10 Haziran 2018, Pazar 00:17
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (10 Haziran 2018 Pazar) - Survivor 94. bölüm fragmanı 10 Haziran (İZLE)

Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 94. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 94. bölüm videosu ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 94. bölüm fragman özeti haberimizde. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 94. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler takımı yine kıyasıya bir mücadele verecek. Survivor yeni bölüm fragman videosu ve aynı zamanda Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 93. bölüm fragman özetine geçmeden önce Survivor son bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 
 

Survivor 93. bölüm özeti (Survivor son bölüm 9 Haziran 2018 Cumartesi)


Survivor son bölüm olan Survivor 93. bölümünde önce ünlüler ve gönüllüler takımı sembol oyununda karşı karşıya geldi. Erkekler sembol oyununda finale kalan isimler ünlüler takımından oldu. Adem ile Mustafa Kemal'in final mücadelesi nefes kesti. Kazanan ise Adem Kılıççı oldu. Adem Kılıççı böylelikle ilk Kıbrıs sembolünün sahibi oldu. 

Günün diğer mücadelesinde ise ünlüler ile gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen oyunda ünlüler geriden gelmesine rağmen skorun 3-3 olmasının ardından gönüllüler takımı tekrar oyuna ağırlığını koydu. Oyunun başında ise Sema'nın kaydıraktan yükseklik korkusu nedeniyle kayamamış olması ve 2 müsabakanın ardından oyundan çekilmesine gönüllüler takımı tepki gösterdi. Gönüllüler takımı sonrasında ise 10'a 7 kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu. Morali çok bozulan Sema ise bireysel dokunulmazlık oyununa çıktıktan sonra topu hemen bıraktı. Turabi ise belindeki sakatlıktan dolayı bireysel dokunulmazlığı erken bırakan diğer yarışmacı oldu. 
 

Survivor 94. bölüm fragmanı


Survivr yeni bölüm fragmanı olan Survivor 94. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 94. bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelecek. Ünlüler takımı son haftalarda yaşadıkları kötü gidişe dur demek için sahada olacaklar. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"