comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (1 Haziran 2018 Cuma) - Survivor İstanbul fragmanı 86. bölüm İZLE

01 Haziran 2018, Cuma 00:20
Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE (1 Haziran 2018 Cuma) - Survivor İstanbul fragmanı 86. bölüm İZLE

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanında neler yaşandı? Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı arasında devam eden Survivor 86. bölüm fragmanını izlemek ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanının detaylarına haberimizden ulaşabilisiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölüm yayınlandı. Survivor son bölüm olan Survivor son bölüm 85. bölümün yayınlanmasının ardından Survivor tutkunları, Survivor yeni bölüm fragmanını merak etti. Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölüm özetine ve Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

 

Survivor 85. bölüm özeti (31 Mayıs 2018 Perşembe)


Survivor son bölüm olan Survivor 85. bölümünde ünlüler ile gönüllüler takımları ödül oyunlarında karşı karşıya geldiler. Günün ilk ödül oyunu baraka oyunuydu. Ünlüler son dönemde hiç kazanamadıkları ve uzun süredir yataklı adaya ulaşamadıkları bu oyuna hırslı gelmelerine rağmen kaybettiler. 8-1 yenik durumda düştükleri oyunda durumu 8-6'ya getiren ünlüler, daha sonra 7-9 mağlup duruma düştü ve devamında 10'a 7 kaybettiler. Günün ikinci oyununda ise yine iki takım ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler takımı bu kez daha iyi başladılar ve 3-0 öne geçti. Ancak 3-0'dan sonra gönüllüler takımı atak yaptı ve skor 3-2 oldu. 3-2'nin ardından ünlüler takımı yeniden oyuna ağırlığını koyarak durumu 8-5'e getirdi. 8-5'ten sonra ise gönüllüler takımından muhteşem bir dönüş geldi ve gönüllüler oyunu 10'a 8 kazandı


Survivor 86. bölüm fragmanı


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanında neler yaşandı? Survivor yeni bölüm fragmanını izleyenler oldukça duygusal anlar yaşandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 86. bölüm fragmanında gönüllüler takımının yarışmacılarının geçtiğimiz günlerde kazandıkları Türkiye ödülünün görüntüleri ekranlara yansıdı. Murat, Damla, Nagihan, Hilmicem, Hakan ve Anıl'ın aileleriyle birlikte hasret giderdikleri an duygusal dakikalar yaşandı. 

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)