comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı Adem - Turabi kavgası İZLE (29 Mayıs 2018 Salı)

29 Mayıs 2018, Salı 02:16
Survivor yeni bölüm fragmanı Adem - Turabi kavgası İZLE (29 Mayıs 2018 Salı)

Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor'da Kuzey Kıbrıs'taki büyük finale  kısa bir süre kala Acun Ilıcalı ada konseyinde artık hızlandırılmış çekimlere başlanacağını açıkladı. 

FutbolArena - Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 84. bölüm olan Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 84. bölüm fragmanında nele yaşandığını merak edenler ve aynı zamanda Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 84. bölüm fragman izlemek için detaylar haberimizde. 
 

Survivor 83. bölümünde ne oldu?


Survivor son bölüm olan Survivor 83. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları önce ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Her zaman olduğu gibi yine kıran kırana geçen ödül oyununnda ünlüler takımı gönüllüler takımını mağlup ederek ödülün sahibi oldu. Ünlüler takımı kazandıkları ödülün ardından bu mutluluğu doyasıya yaşadılar. 

ACUN ILICALI'NIN ADEM'E UYARISI
Biz seni Survivor'a zorla getirmedik. Orada Survivor'la ilgili bir şey söyledin. Kameraman arkadaşımıza yaptığın hareketi kabul edemem. Bu da bize karşı yapılmış bir hareket. Tabi ki kötü niyetli olmadığını biliyorum ama sonuçta senin hareketin direkt olarak bize gelmiş oluyor. Ayrıca Nagihan'la ilgili söylediğin cümle... Bu cümlede ne demek istediğini anlıyorum. Ters anlaşılacak şekilde söylemiyorsun ama bu da üçüncü yanlışın. Sonuçta orada kadın bir yarışmacıyı olaya dahil ediyorsun. 

ADEM'İN CEVABI

Ben burada projeye laf etmedim. Orada yakarım Survivor'ı derken kontrolden çıkmıştım ve istem dışı bir şey söyledim. Bunu en iyi siz biliyorsunuz. Ben orada kontrolden çıktım. Kameraman arkadaşlardan da teker teker özür diledim. Ben büyük bir hata yaptım, size saygısızlık yaptım ve hakkınızı helal edin dedim. Ben bu anlamda hatasız olduğumu söylemiyorum. Bu hatayı tekrar yapmamam için demek ki sabırlı olmam lazım. Nagihan konusuna gelince, ben Nagihan'ı konuya dahil etmemeye çalışırken kendisini bir şekilde dahil etti. Ben Nagihan'ın özel hayatına dokunduğumu düşünmüyorum. Böyle lanse etmek istiyorsa etsin, hiç umurumda değil.  

Survivor 84. bölüm fragmanı


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 84. bölüm fragmanı TV8'de yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında neler yaşandı? Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 84. bölüm fragmanında yine ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarından iddialı açıklamalar geldi. Bu bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Adem ve Turabi arasında ise söz düellosu devam etti. Ödül oyunundan sonra yarışmacılar Anlat Bakalım oyununda stres atacaklar. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"