comScore

Survivor yeni bölüm fragmanı 9 Nisan İZLE (Survivor 44. bölüm fragmanı İZLE)

09 Nisan 2019, Salı 00:26
Survivor yeni bölüm fragmanı 9 Nisan İZLE (Survivor 44. bölüm fragmanı İZLE)

Survivor 43. bölüm yayınlandıktan sonra gözler Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 44. bölüm fragmanına çevrildi. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 44. bölüm fragmanına haberimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Survivor son bölüm olan 43. bölümünün yayınlanmasının ardından Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 44. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Çünkü Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 44. bölümünde adaya bir yarışmacı veda edecek. Bu hafta dokunulmazlık oyunlarını kaybeden siyah takımda Sude veya Melisa'dan birisi adaya veda edecek. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 44. bölüm fragmanıyla birlikte Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Survivor 8 Nisan 2019 Pazartesi 43. bölüm özeti 


Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünde günün ilk ödül oyununda siyah takım ile beyaz takım karşı karşıya geldi. Oyunun başında ödülün pizza ve kola olduğu açıklandı. Son oyunlarda başarılı performans sergileyen beyaz takım günün ilk ödül oyununda da bu başarısını devam ettirdi. Ancak kıyasıya süren mücadelede skor 9-9'a geldi ve bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında Panagiotis - Dimitra, Okay - Seda'ya karşı oynadı. Okay ile Seda ikilisi son oyunu kazandı ve böylelikle ödülün sahibi beyaz takım oldu. 

SİYAH TAKIM ŞANSSIZLIĞI KIRDI
Survivor son bölüm olan Survivor 43. bölümünde günün ikinci ödülünde ise siyah takım ile beyaz takım kahvaltı için yarıştı. Siyah takım üst üste alınan mağlubiyetlerin ardından kahvaltı ödülünde daha iyi performans sergiledi ve skoru son bölümlerde 8-3'e kadar getirdi. 8-3'ten sonra Afroditi ve Okay'ın sayılarına rağmen Sude Burcu, Seda'yı yenerek 9-5 yaptı ve son bölümde yine siyah takım başarılı performans sergileyerek kahvaltı ödülünün sahibi oldu. 

SİYAH TAKIM

DALAKA
Seda
Dimitra
Sabriye
Ria
Atakan
Kyriakos
Okay
Panagiotis
Emre
Tony

BEYAZ TAKIM

SUDE
Afroditi
Melisa
Elpida
Büşra
Nikos
Hikmet
Vasilis
Yusuf
Spyros 

Survivor 44. bölüm fragman (9 Nisan 2018 Salı Survivor yeni bölüm tanıtımı)


Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 44. bölüm fragmanını merak edenler internet ortamında Survivor yeni bölüm fragmanı izle, Survivor 44. bölüm fragmanı izle, Survivor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde araştırma yapmaya başladı. Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 44. bölüm fragmanına aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)